Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megszakítanátok így mindenkive...

Megszakítanátok így mindenkivel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Anyám és mamám állandóan bátyám ( 34) védi, ha van kedve megy dolgozni, kiszolgálja anyám meg minden.

Mamám is folyton cseszeget mert" állandóan pattogok a munkahelyekről" de azt nem érti meg, hogy azért " pattogok" mert jobban keresek a másikkal és azért váltok.


Legyen már pasim meg stb... Persze szeretném ha lenne,de ez ma már nehéz.


Anyám tesójának a gyerekét fényezi folyton, jaj így úgy amúgy majd meglesz a diploma... 5 éve kínlódik a nyelvvizsgával holott 12 éve angolt tanul.. " majd meglesz ráérsz" címszó alatt neki simizve van a buksija. ( Vírus miatt kapta meg csak a diplomát)


Nővéremnek csak akkor vagyok jó ha pénz kell vagy valami más...


Apám meghalt nyáron egyedül temettem el, senki be nem segített anyagilag s az hagyján, de rám se nézett senki hogy vagyok hogy érzem magam.. sőt anyám azt mondta ha el is megy a temetésre akkor pirosba...


Ugye jön a karácsony,de én nem akarok ezekhez az emberekhez menni, mert úgy érzem nem szeretnek s én vagyok a fekete bárány



2020. nov. 1. 16:44
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Nincs számlám, annyi van hogy a számlakivonaton ott van az utalás a temetkezésnek + a közlemény apám nevével.xy temetési klt.


A papírmunkát nővérem intézte de pénzt nem adott bele, így minden ilyen jellegű dolog az ő nevén van.


Én 309 km-el.odébb lakok én nem tudtam volna intézni

2020. nov. 2. 13:15
 12/40 anonim ***** válasza:

Nyugodtan. Attól, hogy valakivel biológiai rokonságban vagy, még nem lesz családtag, sokszor akkor se, ha szülőről van szó...


Egyébként hány éves vagy, hogy szerinted nem megy a párkeresés már könnyen? Vagy most csak a vírus miatti helyzetre értetted ezt?


A "családom" egyik felével én se igazán tartom a kapcsolatot, mert egyszerűen nem látom értelmét.

2020. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Én 27 vagyok, és nem a vírus miatt.


Egyszerűen vonzom a dugópajti keresőket, az élősködőket, a megcsalósakat.

2020. nov. 2. 14:47
 14/40 anonim ***** válasza:

Minden férfi olyan nőt keres, akivel jó a szex... :D A többi csak extra és hozzájárul ahhoz, hogy hosszú távú legyen a kapcsolat. :) Vagy nézhetjük fordított helyzetből, hogy a jó kapcsolat, csak akkor lesz hosszú távú, ha a szex is jó benne.


Az utolsó 2 kategória élből kerülendő, ez tény.

2020. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Az oké nyílván oda-vissza működnie kell. De nem első randin a bugyimba kéne túrkálni meg stb.
2020. nov. 2. 15:05
 16/40 anonim ***** válasza:
45%

Hol sikerült olyan barmot találni, aki első alkalommal már ott turkált? :D


Nem vagy túl szerencsés, ha választani kell, ahogy látom. Egyébként ha tényleg magányosnak érzed magad, szívesen beszélgetek veled, mindenféle fizikai turkálás nélkül. :))

2020. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Baromi kemény lehetett egyedül eltemettetni apádat. Gondolom a hagyatékin meg szépen tartották a markukat a kedves örökösök. Undorító.

A párom is ilyen helyzetben volt az apja szüleivel (a tatája meghalt és a mamája utána ment nem sokkal később). Az apja egy fillért nem adott a 2 temetésbe (állítólag nem volt pénze), de ő örökölt mindent (házakat, földeket). Aztán most rájött a kedves Apuka, hogy egyedül maradt öreg korára (a feleséggel már nagyon rég elváltak), most már kapálózna, hogy helyrehozza a viszonyt, de késő.

Neked is ezt tanácsolom: iktasd ki azt az életedből, aki csak mérgezi azt. Sokkal boldogabb leszel.

2020. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Még nem volt hagyatéki.


De hallottam, hogy nővéremet keresték elvileg a közjegyzőtől hogy megkapta-e a pénzt.


Nem értem milyen pénzt... Ugye hagyatékit nem csinálhattak nélkülem?

2020. nov. 2. 19:50
 19/40 anonim ***** válasza:
nem, nem csinálhattak nélküled. és a közjegyző nem szokott telefonálni, hogy megkapta-e az örökös a pénzt. nincs itt valamifélreértés?
2020. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Nem tudom anyám mondta meg sógorom, hogy valaki hívta... Lehet nem a közjegyző talán még apám élettársa esetleg.


Az a nő buzdítgatja nővéremet hogy jusson pénzhez ( apám volt a negyedik palimadár aki meghalt mellette fbn közben meg kapcsolatba volt mással)



Igazából csak apumnak a fizuja ami van, nem volt semmije. Arra fáj a foga nővéremnek.


Nekem azt mondta az ügyvéd,hogy mivel igazolom a számlámról a temetés összegét azt a hagyatékin a fizetésből elosztják 4el ( mert ennyi az örökös) s a maradékot osztjuk el ez össz vissz valami 4 ezer ft lehet kb/ fő.


Simán teszek fizetési meghagyást. Gusztustalan amit velem tett a saját nővérem. Elment temetési segélyt kérni, mert az ő nevén volt a számla elvileg csak 10 ezret kapott ,de nem is szólt... Pedig azt mondta amit onnan kap vissza adja nekem... Nem kellett volna a 10 ezres de akkor se szólt volna

2020. nov. 2. 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!