Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megszakítanátok így mindenkive...

Megszakítanátok így mindenkivel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Anyám és mamám állandóan bátyám ( 34) védi, ha van kedve megy dolgozni, kiszolgálja anyám meg minden.

Mamám is folyton cseszeget mert" állandóan pattogok a munkahelyekről" de azt nem érti meg, hogy azért " pattogok" mert jobban keresek a másikkal és azért váltok.


Legyen már pasim meg stb... Persze szeretném ha lenne,de ez ma már nehéz.


Anyám tesójának a gyerekét fényezi folyton, jaj így úgy amúgy majd meglesz a diploma... 5 éve kínlódik a nyelvvizsgával holott 12 éve angolt tanul.. " majd meglesz ráérsz" címszó alatt neki simizve van a buksija. ( Vírus miatt kapta meg csak a diplomát)


Nővéremnek csak akkor vagyok jó ha pénz kell vagy valami más...


Apám meghalt nyáron egyedül temettem el, senki be nem segített anyagilag s az hagyján, de rám se nézett senki hogy vagyok hogy érzem magam.. sőt anyám azt mondta ha el is megy a temetésre akkor pirosba...


Ugye jön a karácsony,de én nem akarok ezekhez az emberekhez menni, mert úgy érzem nem szeretnek s én vagyok a fekete bárány



2020. nov. 1. 16:44
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Gázkonvektort cseréltettem radiátorra, kiégették a falaim fekete minden kötésnél + nem szabályosan üzemelte be, + elcsalta a pénzem " gázterv + EPH átadásra" főgáznál ezek nincsenek leadni, csípett a zuhanyzóm 15 V volt benne. Ezt most csinálta meg egy villanyszerelő s kártérítést fogok kérni, csak jó lenne ha ebbe is támogatna valaki
2020. nov. 3. 09:12
 32/40 anonim ***** válasza:

Elárulod, hogy merre laksz? A kiégetett fal alatt azt érted, hogy csővágás közben kormos lett a fal?


Manapság egyre nehezebb értelmes szakembert találni... aki meg az, néha évekre be van táblázva. Én is ezért gondolkozom azon, hogy megcsinálok egy villanyszerelői szakmát magamnak.

2020. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Heves megye, nem kormos kivan égetve így hólyagos a fal.
2020. nov. 3. 10:04
 34/40 anonim ***** válasza:

A fal jellemzően tégla, beton, vályog, stb., az égetésre nem hólyaogosdik max kormolódik és/vagy üvegesedik, kristályosodik. A festék az, ami fel van hólyagosodva, azt le kell kaparni és újrafesteni utána.


Ott sajnos nem ismerek senkit. :/

2020. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy újra kell festeni sajnos van. Ebbe jól belenyúltam :/
2020. nov. 3. 10:57
 36/40 anonim ***** válasza:
Remélem találsz egy értelmes szerelőt ott, aki megcsinálja neked, ami elmaradt. Egyébként festeni elég lesz azt a területet amit összecsesztek, vagy akkor már inkább az egészet kifested?
2020. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Egészet. Nem az a " poén" az egészbe hanem hogy ordibàlt velem hogy én vagyok a hulye... Az úgy patent... Én hibám minden a jegyzőkönyvet eltépte... Kiderült le se adta.
2020. nov. 3. 11:39
 38/40 anonim ***** válasza:
Nah az ilyet igencsak pofán kéne csapkodni. Ha van esetleg fb-s csoport ott ahol laksz, írd ki nyugodtan, hogy miket csinált, vagy inkább nem csinált... gyorsan lesz neki sok szabadideje.
2020. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Van, csak gondolom megvárom a testületet.

Az a poén, hogy a szar munkákat ő a saját fb oldalán posztolgatja hogy " na ezek a szakemberek" annyira betenném én is az üzenőfalára, hogy " ez meg a te munkád ezzel miért nem büszkélkedsz? " 😡



Biztos azt hitte, hogy jaj a kis hülye csajt jól átverjük, mert nincs férfi a házban.


Hát rácseszett, mert 2x volt lehetősége kijavítani 6 különálló szakembert kérdeztem meg én vagyok-e a hülye hát nem én voltam... Nem tudom csak a kártérítés ,hogy megy de remélem ràtudok verni még párszázat a megalázásomért is

2020. nov. 3. 11:48
 40/40 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy azoknak mennyi idő kell... de az állami fogaskerekek nagyon lassan forognak, ha nem arról van szó, hogy a saját zsebüket tömjék.


Egyébként nagyon helyes, hogy kiállsz magadért, sajnos máshogy nem lehet előre haladni.


Gondolom a festés csak jövőre lesz esedékes, most már elég nehezen száradna. Hacsak nem akarod magát a foltot lefedni, mert arra vannak ilyen kis palackos javító festékek, amiket lehet falra használni, amit Obiban vettünk az asszem ilyen 1500ft körül volt.

2020. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!