Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megszakítanátok így mindenkive...

Megszakítanátok így mindenkivel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Anyám és mamám állandóan bátyám ( 34) védi, ha van kedve megy dolgozni, kiszolgálja anyám meg minden.

Mamám is folyton cseszeget mert" állandóan pattogok a munkahelyekről" de azt nem érti meg, hogy azért " pattogok" mert jobban keresek a másikkal és azért váltok.


Legyen már pasim meg stb... Persze szeretném ha lenne,de ez ma már nehéz.


Anyám tesójának a gyerekét fényezi folyton, jaj így úgy amúgy majd meglesz a diploma... 5 éve kínlódik a nyelvvizsgával holott 12 éve angolt tanul.. " majd meglesz ráérsz" címszó alatt neki simizve van a buksija. ( Vírus miatt kapta meg csak a diplomát)


Nővéremnek csak akkor vagyok jó ha pénz kell vagy valami más...


Apám meghalt nyáron egyedül temettem el, senki be nem segített anyagilag s az hagyján, de rám se nézett senki hogy vagyok hogy érzem magam.. sőt anyám azt mondta ha el is megy a temetésre akkor pirosba...


Ugye jön a karácsony,de én nem akarok ezekhez az emberekhez menni, mert úgy érzem nem szeretnek s én vagyok a fekete bárány



2020. nov. 1. 16:44
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
16-os... Hát kb minden 3. Ember
2020. nov. 2. 20:05
 22/40 anonim ***** válasza:

kérdező, emlékszem arra a kiírt kérdésedre, amikor a nővéred elkunyerálta a számlákat (vagyis kérte, hogy a nevére írják, hogy segélyt tudjon kérni/kapni..)


ne hagyd magad. a közjegyző addig nem állítja ki a hagyatéki végzést, amíg nincs megegyezés..

2020. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Igen volt ilyen kérdésem.


Nem akarom magam hagyni csak pont ez az, hogy nincs mellettem aki lelkileg tud támogatni. Ráadásul a felújításnál is átvertek :( békéltető testülethez kell majd menni ha eljutunk odáig :(


Annyira egy rakás szerencsétlenség vagyok :(

2020. nov. 2. 20:23
 24/40 anonim válasza:
Én azt javaslom költöz el onnét mert le szivják az energiáid hogy folyton idegesitenek.
2020. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Dehogy lakok már ott, 19 éves korom óta egyedül lakok, 2 éve van saját házam.
2020. nov. 2. 21:10
 26/40 anonim ***** válasza:
Én épp most tervezem anyámmal örökre megszakítani a kapcsolatot. Túl sokszor taposott a lelkembe és nézett rám azokkal a bamba szemeivel, mert nem értette, miért fáj, ha gúnyol és megaláz. Úgyhogy ja, tervezek ilyet, remélem sikerül is és egész életemre elfelejthetem végre a képét.
2020. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Szomorú,de sok sikert :(


Nekem csak azért rossz, mert pl.az aktuális barátaimnak meg mindig szuper a családja és tök rossz, hogy én meg vagy viszem vagy nem őket hozzánk :/

2020. nov. 2. 22:05
 28/40 anonim ***** válasza:

Akkor örülj a klassz családoknak :) Hidd el, ha elmeséled a párodnak, hogy a te oldaladon gané emberek vannak, nem akar majd odamenni csak azért, hogy vendégségbe járjatok.

Az én szüleim nagyon szeretik a páromat, teljesen befogadták. Nálunk megtapasztalja, milyen a család, mert őt 15 éves korában magára hagyta mindkét szülője (az anyja bepasizott és az új hapsi nem tűrte a kamaszgyereket, az apja meg becsajozott és elköltözött, hogy nevelje és pénzelje az új nő 4 gyerekét). Páromat meg egyedül hagyták, hogy boldoguljon, ahogy tud. Eltelt 15 év azóta, az apja már kapálózna a fiáért (mert öregszik és már kéne neki a segítség, természetesen a nő már sehol sincs), de nyilván nincs bocsánat. Elfogadtam a párom döntését és nem is vágyom, hogy egy ilyen embert látogassunk.

2020. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

#21 akkor azért 3-ból 2 nem volt teljesen reménytelen, legalább ilyen értelemben.


Egyébként mi történt a felújítással kapcsolatban?

2020. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
#28, nálunk is ezt történt, apuci lelécelt a (száz)millióival, és az új maca gyerekét támogatja. a vérszerintit nem. okádni tudnék
2020. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!