Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meghívnál karácsonyozni a...

Meghívnál karácsonyozni a felnőtt gyerekedet úgy, hogy az év elején kiderült róla, hogy HIV-es?

Figyelt kérdés
Sok pici gyerek is lesz itt, unokák, a testvéreim gyerekei és unokái, illetve idősek is lesznek.

2021. dec. 22. 12:40
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
98%
#33 Te beszélsz kicsapongó életmódról, aki egy unokás, nagymamás családi összejövetelre azért nem hívna meg egy családtagot, mert senki nem vállalna be vele egy szexuális együttlétet??? Mi a fene megy nálatok Szenteste??
2021. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
13%
#51: Ezen most jót röhögtem. Senki nem arról beszél. Szerintem is nyugodtan meghívhatja karácsonyozni.
2021. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 Bellatrix:3 ***** válasza:
98%
Persze, hogy le, mert nem vagyok tájékozatlan ezen a téren. Úgyhogy tudom, hogy kb 0 val egyenlő az esélyem arra, hogy elkapjam tőle. Mondom szájon is lehetne csókolni utána menni wcre stb ahogy előttem már leírták senkire nem jelent veszélyt. Tudtommal a családi vacsorák nem szoktak gruppen szexbe torkollni szóval semmi ok a félelemre. Meg senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki kivel kefél. Elkapta ez van, jobban félnék tőled 46-os mert annyira ostoba és hozzá nemértő vagy, hogy az fájdalmas és sokkal nagyobb rizikó a családra nézve, mint egy HIV fertőzött.
2021. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 Bellatrix:3 ***** válasza:
97%
Gumit használó fertőzöttről volt szó. Plusz egy rendesen kezelt HIV-es elenyészően kevés eséllyel fertőz tovább főleg védekezés mellett. Ha lenne egy pici hozzáértésed a dologhoz elszörnyednél mekkora marhaságokat írsz.
2021. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
98%
Nemrég olvastam egy cikket egy nőről, aki hiv fertőzött, tökéletesen kordában van tartva a betegsége. Annyira, hogy házas és tökéletesen egészséges gyermeke is született, mert nem fertőz. Mert kezelve van. Nincs ráírva senkire, egy jó ideig tünetmentes is. Nem kell ahhoz kicsapongó életet élni. Elég, ha egy volt párod volt párja volt idióta. De ez nem jut el mindnekinek. Még csak fel sem fogja, mekkora sötétség van a fejében, azért irkálja ilyen bátran a fröcsögő hülyeségeit. Nagyon elkeserítőm
2021. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy meghívnám.
2021. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem egyértelmű hogy kiket félt a kérdező. A HIV-es felnőtt gyerekét hogy esetleg elkap valamit a gyerekektől, vagy a kisgyerekeket.

Gyanítom hogy a második úgyhogy mindenféleképpen utána kellene olvasnia annak hogy mi ez a betegség egyáltalán. De egyszerűbb ha belinkelem. Kérdező olvasd el légyszíves. És igen, hívd meg a gyerekedet.


"fertőzés átvitelével kapcsolatban keringő tévhitek eloszlatására elmondhatjuk viszont, hogy a betegség nem terjed étellel, ivóvízzel, uszodavízzel, verejtékkel, könnyel, nyállal, rovarok csípésével. Továbbá nem terjed közös evőeszközzel, tüsszentéssel, kézfogással, és WC-n sem, feltéve hogy azt rendeltetésszerűen használjátok (WC ülőkén történő szex nyilván nem rendeltetésszerű)."


[link]

2021. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Fentebb én is ezt linkeltem, de a kétkedő válaszadó sajnos tovább folytatta a butaságok gyártását.
2021. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem figyeltem. Láttam hogy vita folyik és nem akartam őket végigolvasni, belemenni meg pláne. Mindig van valaki aki szentnek és erkölcsösek hiszi magát és osztogatja a hülyeségeket. Úgyse lehet őket meggyőzni. Bár nem minden de szerintem a neve felett az egyetlen árválkodó pipa azért elárul valamit 🙂 egyolyan emberre vall aki mindenkivel ellenkezik. Csak végiggörgettem hogy a kérdező hozzászólt-e. Láttam hogy nem és gondolom már nem is fog írni.

Azért megírhatná pár nap múlva hogy végül meghívta vagy sem.

2021. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!