Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meghívnál karácsonyozni a...

Meghívnál karácsonyozni a felnőtt gyerekedet úgy, hogy az év elején kiderült róla, hogy HIV-es?

Figyelt kérdés
Sok pici gyerek is lesz itt, unokák, a testvéreim gyerekei és unokái, illetve idősek is lesznek.

2021. dec. 22. 12:40
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
99%
#1 Ha év elején derült ki róla, akkor nyilván azóta szedi rá a gyógyszert, ha kezelve van semmi nem veszélyesebb rá. És ezt biztos vagyok benne, hogy ő is pontosan tudja. Az orvosok ilyen esetben mindenről adnak tájékoztatást, meg nyilván ő is utánajárt. Nem egy családi vacsorán fogja megtudni a nagyitől hogy mi az a HIV és hogyan kell kezelni.
2021. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
99%
Őszintén nem értem, miféle kérdés ez. (Amúgy természetesen igen. De ha a ti családotok "itt tart", akkor lehet, hogy jobb, ha békén hagyjátok.)
2021. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
99%
Nem értem, mi a probléma. Annyira jóban vagytok egymással, hogy csaptok egy többgenerációs orrba-szájba élvezős gruppent, vagy annyira utáljátok egymást, hogy felvágjátok a saját vagy egymás ereit, és spriccelni fog a vér?
2021. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
100%

A HIV hétköznapi érintkezés során nem terjed, pl. Puszi, ölelés, közös wc használat, ugyanabból a pohárból ivás, se cseppfertőzéssel.

Úgyhogy igen, természetesen meghívnám!

2021. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 Andizsuzsi ***** válasza:
97%

"Ha őt meg akarod védeni,akkor megbeszéled vele, hogy az életébe kerülhet, ha elkap valamit."


Szerintem ezzel már régen tisztában van.


A HIV fertőzött semmilyen extra veszélyt sem jelent a családtagokra nézve.

2021. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 Bellatrix:3 ***** válasza:
99%
Persze. Aki nem teljesen ostoba tudja, hogy nem olyan könnyű elkapni a HIVet. Nyál útján nem terjed sőt akkor sem ha az illető köhög, mert a vírus nem marad életben.
2021. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
97%
Felteszem, annak a kérdésnek a kapcsán írtad ki, hogy a covidos gyereket nem várják a szülei Karácsonykor. Nagyon nem ugyanaz a kettő.
2021. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen meghívnám. Inkább halnék vele együtt, mint hogy magára hagyjam, ha bajban van.
2021. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
26%
#17 Te minden kérdésben a covidot látod? Felteszem, te vagy az, akinek csak ma délben kb. öt helyen láttam a válaszait, hogy "ez is az xy covidos kérdés miatt? covid-áthallás? a covid kapcsán?" Kicsit agyadra ment ez a vírus, inkább menj, sétálj egy nagyot délután, még szép idő van, kitisztulna a fejed.
2021. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
3%

Az attól függ, hogy kapta el.


Ha egy néger hímringyótól, akkor azt hiszem inkább nem.


Ha megerőszakolta egy hajléktalan, akkor az más.


Amúgy meg, a sok okosnak mondom, hogy ha az illető leköhög valakit, kis nyál is fertőzhet a bőr kis repedésein keresztül, szóval teljesen biztonságosnak nem mondanám a személyt.

2021. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!