Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg én lennék a rossz,...

Tényleg én lennék a rossz, amiért nem kerestem fel apámat és az új "családját" karácsonykor? Van feléjük valami kötelességem?

Figyelt kérdés

Az apámmal annyira soha nem volt szoros a kapcsolatom mint mondjuk anyával, de azért beszéltünk azután, hogy elváltak anyával. Viszont apa a válás után eléggé lezüllött, aztán kb.5 éve elvett egy másik nőt. Egy roma nőt, e gyerekkel. És azóta most született a 4.közös... És szóval azóta én csak nagyon ritkán beszélek apával, néha messengeren vagy esetleg ha összefutunk valahol. De mindig mondja, hogy nem tekintem testvérnek a gyerekeit,(ami igaz) és több helyről visszahallottam, hogy nagyképű vagyok hogy még egy csokit se vittem a "testvéreimnek" karácsonyra, tegnap meg kaptam tőle egy hosszú üzenetet, hogy szégyeljem magam amiért még boldog karácsonyt se kívántam nekik meg hogy nem vettem semmit még a csecsemőnek se meg sem néztem.


És az a helyzet, hogy én tényleg nem tekintem senkimnek ezt a családot és továbbra is el akarok határolódni tőlük. Tényleg rossz lennék azért mert nem tudom testvéremnek tekinteni azokat a gyerkekeket?

27/N



2022. jan. 1. 08:05
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Azért nem annyira lényegtelen, hogy roma a nő, mert az életmódjukon, a körülményeiken és a viselkedésükön is meglátszik, hogy roma.
2022. jan. 1. 08:39
 12/46 anonim ***** válasza:
4%

"...nem tekintem testvérnek a gyerekeit,(ami igaz)..."


Attól még a testvereid. Bár én letagadnalak apád helyében

2022. jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
0%
De nem fogsz ácsingózni az örökségért ügye?
2022. jan. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Akkor leírom mégegyszer: Semmilyen örökség nincs, a roma nő lepukkant házában laknak, és alig tudnak megélni. 7 gyerekkel 1 fizetésből a mai világban, gondoljatok már bele. Volt, hogy anyától akartak pénzt kérni tápszerre meg hasonlók.
2022. jan. 1. 08:46
 15/46 anonim ***** válasza:
3%
Kamukérdés. Persze hogy rossz ember vagy.
2022. jan. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
3%
Ahhoz semmi közöd, hogy roma és, hogy olyan az életvitelük. Apukádnak ez jobb, akkor ez jobb. A testvéreid akkor is, és ők semmiről nem tehetnek. Rosszindulatú Vagy tényleg.Amúgy szíved joga, tartani- nem tartani velük a kapcsolatot, de jó lelkületű ember nem vagy.
2022. jan. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, azt döntsd el, hogy szeretnéd-e valamennyire az apáddal tartani a kapcsolatot. Akár langyos f*s formájában is.

Ha igen, úgy kénytelen leszel valamelyest elfogadni a választottját és a féltesókat.

2022. jan. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán meghívtak magukhoz karácsonyra?
2022. jan. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
5%
Attol h mindenkit lepontozol, még rossz ember vagy. Sőt irigy
2022. jan. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
És mire lennék irigy?
2022. jan. 1. 09:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!