Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg én lennék a rossz,...

Tényleg én lennék a rossz, amiért nem kerestem fel apámat és az új "családját" karácsonykor? Van feléjük valami kötelességem?

Figyelt kérdés

Az apámmal annyira soha nem volt szoros a kapcsolatom mint mondjuk anyával, de azért beszéltünk azután, hogy elváltak anyával. Viszont apa a válás után eléggé lezüllött, aztán kb.5 éve elvett egy másik nőt. Egy roma nőt, e gyerekkel. És azóta most született a 4.közös... És szóval azóta én csak nagyon ritkán beszélek apával, néha messengeren vagy esetleg ha összefutunk valahol. De mindig mondja, hogy nem tekintem testvérnek a gyerekeit,(ami igaz) és több helyről visszahallottam, hogy nagyképű vagyok hogy még egy csokit se vittem a "testvéreimnek" karácsonyra, tegnap meg kaptam tőle egy hosszú üzenetet, hogy szégyeljem magam amiért még boldog karácsonyt se kívántam nekik meg hogy nem vettem semmit még a csecsemőnek se meg sem néztem.


És az a helyzet, hogy én tényleg nem tekintem senkimnek ezt a családot és továbbra is el akarok határolódni tőlük. Tényleg rossz lennék azért mert nem tudom testvéremnek tekinteni azokat a gyerkekeket?

27/N



2022. jan. 1. 08:05
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%
#42 Az apja nem hagyta el őt sem az anyját.
2022. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
97%

Jaj de álszentek írnak ide:D Majd ha a ti szüleitek összeállna egy c.gánnyal, kíváncsi lennék, jó pofát vágnátok-e.

Kérdező, undorító apád viselkedése, miért nem ő kíván boldog karácsonyt? Enyém ugyanilyen, állandóan én kívánok neki először, ő magától soha, hát akkor nem is érdemel semmit. Amúgy ő vett neked valamit karácsonyra?

2022. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
2%
Nem mindenki rasszista azért.
2022. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
91%
Ha magyar lenne, ugyanúgy kerülném, mert ez az életvitel visszataszító. Az ilyen putrisok miatt nézik le a normális cigányt. Nem kell rasszistázni, ha valakinek nem tetszik, hogy más halomra szül 20-at, eltartani meg nem tudja. Majd akkor lehet rasszistázni, amikor láttál közelről ilyet.
2022. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
87%

Szard le. Nem kell tartanod vele a kapcsolatot.

Nekem is ilyen volt az apám..

Ott rohadjon meg a kölykeivel együtt ahol vannak.

2022. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy apád kit vesz el és hány gyereket csinál a világba, az ő dolga. Az meg, hogy téged bármelyikük érdekel-e, a te dolgod..

Apámnak is van “új családja”, igaz nem ő csinálta a gyerekeket, a nőjének a gyerekei, aránylag kicsik. Én sem tekintem testvérnek hiába szeretné. Nekem egy testvérem van, akire történetesen pont szarik a fater, szóval részemről itt további kérdés nincs . Nálad se legyen, ha nagyon idegesít, tiltsd le. Ahhoz se lenne köze, ha a valag gyerekből egyikkel jóban lennél a többivel meg nem. Mit nézegess számodra idegen kisbabákon.. nem értem komolyan ezeket az apákat, mindig ilyen idióták voltak vajon, vagy menet közben hülyültek meg..?

2022. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!