Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötöttem egy KGFB-t, e-mailre...

Kötöttem egy KGFB-t, e-mailre kaptam az ajánlatot. De rossz e-mail cím lett megadva. Köthetem újra? Vagy van valami kötelességem azzal, h vmit küldött e-mailben?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 18:04
 1/1 anonim válasza:
Szia,az E-Gfb-t vagyis az elektronikus Gfb-t nem véletlenül hívják igy ugyanis a biztosító által küldött mindennemű értesítés az általad megadott e-mail címre megy ki,ezért ez a fajta biztosítási forma dijfizetésileg olcsóbb is . Viszont ha rossz e-mail címet adtál meg vagy nem olvasod sűrűn a leveleidet könnyen bajba kerülhetsz,főleg a biztosítás megkötése után hiszen ha valami probléma van az ajánlattal és azt záros határidőn belül javítani kellene akkor bizony ezt nem fogod tudni megtenni.15 nap után a biztosító törli az ajánlatot a rendszeréből és erről téged szintén e-mailban értesít. Ha "szerencséd"van és a kötéskor befizetted az aktuális díjat akkor ezt a pénzt visszautalják részedre és ekkor értesülsz róla hogy nincs élő biztosításod.A teendőd a következő,bemész oda ahol kötötted majd csinálnak részedre egy újat a gépkocsi vásárlásának időpontjától, sajnos természetesen mabisz díj megfizetésé mellett elárulom neked hogy nem lesz kevés a befizetendő büntetés. A biztosító mossa kezeit hisz te az ők általuk ajánlott,valamennyivel kedvezőbb ajánlatot fogadtad el,arról hogy rossz volt az e-mail címed ők nem tehetnek.
2016. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!