Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg én lennék a rossz,...

Tényleg én lennék a rossz, amiért nem kerestem fel apámat és az új "családját" karácsonykor? Van feléjük valami kötelességem?

Figyelt kérdés

Az apámmal annyira soha nem volt szoros a kapcsolatom mint mondjuk anyával, de azért beszéltünk azután, hogy elváltak anyával. Viszont apa a válás után eléggé lezüllött, aztán kb.5 éve elvett egy másik nőt. Egy roma nőt, e gyerekkel. És azóta most született a 4.közös... És szóval azóta én csak nagyon ritkán beszélek apával, néha messengeren vagy esetleg ha összefutunk valahol. De mindig mondja, hogy nem tekintem testvérnek a gyerekeit,(ami igaz) és több helyről visszahallottam, hogy nagyképű vagyok hogy még egy csokit se vittem a "testvéreimnek" karácsonyra, tegnap meg kaptam tőle egy hosszú üzenetet, hogy szégyeljem magam amiért még boldog karácsonyt se kívántam nekik meg hogy nem vettem semmit még a csecsemőnek se meg sem néztem.


És az a helyzet, hogy én tényleg nem tekintem senkimnek ezt a családot és továbbra is el akarok határolódni tőlük. Tényleg rossz lennék azért mert nem tudom testvéremnek tekinteni azokat a gyerkekeket?

27/N



2022. jan. 1. 08:05
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
6%
Kérdezó neked van gyereked?
2022. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
4%
Ha lecigányozod akkor igen te vagy a rossz
2022. jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
97%
#33, kellett neked már sikítva költözi, ingatlant áron alul eladni, mert egy cigánycsalád költözött mellétek?
2022. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:
95%

Kérdező, ezzel szerintem ne foglalkozz tovább, most az ilyen kaliberű válaszolók mint a 33-as.. Nincs értelme ezeket olvasni :D

(#28 voltam)

2022. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 grafno ***** válasza:
93%
Dehogy van kötelességed. Próbál zsarolni. Apád egy ökör.
2022. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
16%
Nem kötelesség. De hagyd is oket békén.
2022. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
93%

Apád vett neked ajándékot? Mert te is gyereke vagy, most akkor sértődj meg te is hogy a másik 4 gyerekét megajándékozta, téged meg nem?

Elvárásai akkor legyenek feléd, ha önmaga felé is van...

2022. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
97%
Én azt nem értem, hogy az ilyenekkel egyáltalán miért beszélsz...
2022. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
94%
Amíg apád csak azt nézi, hogy neked mit kellett volna tenni érte és mit kellett volna költened a testvéreidre, addig be lehet fogni. Ő mit tett érted? Ő mit vett neked? Az egyik gyereke adja oda a másiknak? Hát a lófszt az ilyenbe, már bocs. Nem kell pumpolni a kérdezőt azért, mert ő képtelen ellátni a családját, de márkát tartaná az olyan gyerekénél akinek gondolom, hogy ő se adott egy csokit se soha. Nem csóri kölykök tehetnek erről, de normális ember nem akarja, hogy köze legyen az ilyen bandához.
2022. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
95%

#41


Az apja hagyta el őt meg az anyját. Majd összekufircolt 4 gyereket, amelyeket még rendesen ellátni sem tud.

2022. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!