Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez tényleg olyan nagy kérés?

Ez tényleg olyan nagy kérés?

Figyelt kérdés

Férjemmel elég régimódi gondolkodásúak vagyunk. Tehat egy lánynak fiú a párja.

Férjem huga 18 lett, bejelentette, hogy van egy párja. Vasarnapi ebedre meg is hivta magukhoz, ahova mi is hivatalosak voltunk. Hát egy lannyal jelent meg. Mondanom sem kell, megfagyott a levegő, a csaladi ebédről mindenki hamar távozott.


Kicsit tultolták, ott nyaltak falták egymast mindenki elött. Ez szamomra eleg kellemetlen volt, ahogy ferjemnek is, hisz mint irtam, meg lehet kövezni, de ez az életstílus nagyon nem jön át.



Emellett anyós is kapva az alkalmon, ő is elhozta az uj parját, vagyis számunkra ujat. Ferjemmel össze is vesztek, mert egy irtó nagyképű alak. Konkretan a 32 éves férjemmel kiabált, hogy ő nem egy jöttment idegen, hanem az új apja...


2 hét mulva lesz a fiunk szülinapi bulija. Családi bogracsozast tervezünk. Ennek jegyeben meghívtuk anyóst is és a sogornőmet is. Azzal a kikötéssel, hogy őket szivesen látjuk, de a párjaik nélkül.


Most belázadtak, letöröltek, letiltottak mindenhonnan minket, mert "rasszisták" vagyunk.


Szerintem csak van jogunk eldönteni, kit látunk szivesen a lakásunkban. Őket igen, de a kísérőt nem.


Tenyleg ekkora kérés/bunkóság volt ez?


2022. máj. 2. 18:08
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nem volt bunkóság. Most az hogy anyós palija egy egoista és nem akarjátok látni jogos, meg hogy nem nagyon csípitek a homoszexuálisokat szerintem okés. Ha most rosszul esett nekik oké, majd kiheverik. Tartsatok ki a döntéseitek mellett!
2022. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
91%
8. Szerintem is korai tv maci... 👍😂
2022. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
96%

"Nem 1-2 szájrapuszi volt. A fotelen egymas ölében ülve fél ora intenzív csokolózás, tipi tapi. A csalad szeme láttára."


Teljesen életszerű. Annyira hihető, hogy azonnal el is hittem. Egy percig sem kételkedem benne, hogy ez az idehányt kliséktől hemzsegő kis történet így igaz ahogy leírtad.

2022. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
95%

Elég csúnya dolog tőletek.

Nyilván azt hívsz a házadba, akit akarsz, de ne csodálkozz, ha akkor nem mennek.

2022. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
95%
Na, a hozzászólásod után viszont biztos vagyok benne, hogy kamu a sztori. Nem tetszettek a válaszok, így addig csűrted-csavartad, hogy manipulálj minket, míg a végén kissé túltoltad.
2022. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Akkor bunkók vagyunk, ennyi. Meg jó, hogs mi dóntjük el, kiket hívunk meg 🤷‍♀️


Egyebkent a comb simogatás, fenék fogdozas csokolózas alatt, nekem mar tipi tapinak számit


Aki szerint pedig kamu, az tehet egy szivesseget... valoba, hétfő délutan nem volt jobb dolgom, mint ilyeneket kitalálni 🤦‍♀️ valóban 🤦‍♀️

2022. máj. 2. 18:39
 17/51 anonim ***** válasza:
93%
Ne már, hogy ezt valaki tényleg elhiszi. Ez azért tényleg nagyon alja. Még csak meg sem erőltette magát a kérdező.
2022. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

Ja és hozzatenném, mindenki engem hibáztat, ahogy látom. Hplott 1 szóval nem írtam, hogy én nem akarom látni őket.

Mint írtam MI. Én és a férjem. Ferjem ugyan ugy ez az álláspont mellett van, ő közölte velük, nem én

2022. máj. 2. 18:41
 19/51 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez megnyugtat téged, én mindkettőtöket hibáztatlak, nem csak téged...
2022. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
89%
2022. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!