Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elítélhető ezért a sógornőm?...

Elítélhető ezért a sógornőm? Tennétek valamit?

Figyelt kérdés
A férjem báttyja 3 éve stroke-ot kapott, és azóta sajnos lebénult, ápolásra szorul. Van egy felesége, aki jóval fiatalabb nála, 20 év a korkülönbség, 40-59 évesek. A betegsége óta ő látja el a sógoromat és a kenyérkereső is, egyébként jóban vagyunk vele. Nemrég ugyanott kezdtem el dolgozni, hol a sógornőm is van, és munka után véletlenül megláttam a hátsó parkolóba egy fiatalabb (35 körüli) férfival ölelkezni. Másoktól is hallottam már, hogy látták őket a szomszéd városban kézen fogva sétálni, de amígy nem láttam addig nem igazán hittem. Többször is hátra mentem azóta és mindig ott találom őket együtt. Még nem szóltam róla senkinek, a férjemnek sem. Talán nem is kellene? Vagy mégsem helyes a sógorommal szemben? Viszont ha elválnának nem igazán lenne aki ápolja.

2022. máj. 30. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
35%
Talán mert az a fogadalom fa.szság. Ez csak és kizárólag arról szólt hogy tűrjön minden szemétséget a nő, és tapsikoljon ha kihasználják.
2022. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
6%

az osszes gyereke egyenlo aranyban reszesul az oroksegbol, ha nem volt vegrendelet. ha volt felesege is, akkor o is orokol egy reszt es a kozosen lakott ingatlanra haszonelevezeti joga lesz


ha adossaga is van, azt levonjak az oroksegbol. ha tobb az adossaga mint a vagyona, akkor lemondasz az oroksegrol es nem orokolsz adossagot sem

2022. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
73%
ez lehet rossz helyre ment :)
2022. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
90%

Nem elítélhető. Egy lebénult 60 éves embert ápol bőven középkorú nőként, akinek még sok éve van hátra.

Az én férjem például ha lebénulna ő maga küldene el maga mellől, hogy hadd éljem az életemet. Ezt ő maga mondta. Ha tud róla a férj, ha nem, jobb ez így. Örülj, hogy van aki gondozza, nem pedig a ti nyakatokon van. Eteti, itatja, ruházza, gondolom pelenkázza ha odáig le van bénulva. Hadd legyen már mellette élete is.

2022. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
88%

"Viszont ha elválnának nem igazán lenne aki ápolja."

Dehogynem, ott van a férjed, mint következő legközelebbi hozzátartozó. Szóval ha ezt nem akarod, akkor szépen tartod a pofádat, és nem szólsz a csaj életébe.

2022. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
84%

12#


Értem. Tehát egy 40 éves fiatal nő innen fogadjon cölibátust, az élete innentről kezdve csak is a férj ápolásáról és kettejük eltartásáról szóljon még úgy 20 esetleg 30 évig? Közben felejtsen el nő lenni, és kutyakötelessége lemondani mindenről..


Ne érts félre, normál esetben mélységesen elítélem a megcsalást, és borzalmasa gerinctelennek tartom. De ez az a helyzet amiből egy nő így se úgy se tudna jól kijönni..


Ha elhagyta akkor is ő lesz a világ legszemetebb embere, ha marad ápolja, eltartja , de közben boldog mással akkor is egy nagybetűs K. Ha marad és lemond mindenről, akkor meg el megy mellette az élet, amit valljunk be 40 évesen nagyon nem kellene.


Szóval Te mit tennél, ha az ő helyében lennél?

2022. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim válasza:
7%

#10

Ne a magyarokat szidd ezért, mert nem a magyarok ilyenek, csak a libernyákok. Nekik a hűség és a párkapcsolat semmit nem jelent. Az első adandó alkalommal keresnek mást, ha gond van. Ez a szeretet, ha a másik lebetegszik, akkor keresünk olyat aki egészséges xD

Fogyóeszköznek tekintik az embereket, a párjukat is.

2022. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
90%
#21 Te ápoltál már magatehetetlen beteget?
2022. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
96%
Ápolás mellett még dolgozik is? Nem irigylem.
2022. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
10%
#23 igen es pont a felesegemet, aki a letrarol fejere esett a betonra egy eve……..
2022. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!