Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elítélhető ezért a sógornőm?...

Elítélhető ezért a sógornőm? Tennétek valamit?

Figyelt kérdés
A férjem báttyja 3 éve stroke-ot kapott, és azóta sajnos lebénult, ápolásra szorul. Van egy felesége, aki jóval fiatalabb nála, 20 év a korkülönbség, 40-59 évesek. A betegsége óta ő látja el a sógoromat és a kenyérkereső is, egyébként jóban vagyunk vele. Nemrég ugyanott kezdtem el dolgozni, hol a sógornőm is van, és munka után véletlenül megláttam a hátsó parkolóba egy fiatalabb (35 körüli) férfival ölelkezni. Másoktól is hallottam már, hogy látták őket a szomszéd városban kézen fogva sétálni, de amígy nem láttam addig nem igazán hittem. Többször is hátra mentem azóta és mindig ott találom őket együtt. Még nem szóltam róla senkinek, a férjemnek sem. Talán nem is kellene? Vagy mégsem helyes a sógorommal szemben? Viszont ha elválnának nem igazán lenne aki ápolja.

2022. máj. 30. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
84%

Vannak olyanok, mint sógornőd.

S vannak olyanok, mint Corinna Schumacher. (Direkt egy hasonló kultúrkörben lévő nőt írtam.)


Vond le a következtetést.

Az, hogy kinek morálisan mi fér bele, azt mindenki döntse el magában. Sajnos ilyen a társadalmunk, el lett cseszve.

Ha nekem a feleségem ilyen helyzetbe kerülne (,hogy lebénulna teljesen stb..) KIZÁRT, hogy más felé nézzek.


De ez én vagyok.

2022. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Corinna Schumacher nevére rákeresve az első találat „a közeli barát, akire mindenben támaszkodik, és mintha a gyerekei pótapja lenne”, de az ő dolguk. Maradjunk annyiban, hogy nem látunk bele az életükbe.
2022. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
95%

De éreztem, ebbe direkt nem mentem bele, de tudtam hogy ez lesz a válasz. Ott van a MINTHA, elég rosszindulatú pletyka. A férfi a fiának a menedzsere, családos.

Ráadásul Corinnát éjjel nappal paparazzik veszik körbe, azért már rég botrány lett volna, ha ténylegesen mással látták volna.


Érdekes Ross Brawn, Jean Todt is látogatja, ráadásul sűrűbben, mégsem kezdenek el pletykálni. Érdekes…

2022. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért van egy kis különbség.

Schumacher az égvilágon mindent megkap, párjának nem kell dolgoznia, sem őt ápolnia.

Csak a hűségét adja.

2022. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
74%

"Csak a hűségét adja."


Hát igen, csak a hűségét...és hány ilyen ember van, aki csak a hűségét adja, mégis megbukott az életben.

2022. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
75%

A kérdezőnél viszont az életét kéne adnia, az azért kicsit több.

Valószínűleg a párja se várja ezt el.

2022. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
78%

Soha nem fogunk egyezségre jutni….a végtelenségig folytathatjuk a vitát, akkor sem. Valakinek ez belefér, valakinek ez nem.

Valaki azt mondja, vállalja fel végre az igazi énjét, önmagát mindenki előtt, ne sumákoljon

más meg azt mondja, hogy álszent mártírkodjon nyugodtan élete végéig. Teljesen okés, hogy a parkoló hátsó részében ölelkezik a szeretőjével és a másik városban fogják egymás kezét.


Azt mondják, legyen boldog élete. A boldog élet pár perces szex és titokban ölelkezés? Ez lenne a boldog élet? Ez a sumákolás?


A boldog élet fejben és legbelül, lélekben dől el. Lehet akármennyid, akármid meg akárkid, ha legeslegbelül egy zsák szar vagy és kong az ürességtől. Semmi nem fogja pótolni.

2022. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%

#57. Jó, akkor felteszem így a kérdést. Tegyük fel, te vagy a magatehetetlen ember, aki évek óta otthon fekszik. Mit tennél?

– elvárod, hogy a társad feladja a hátralévő életét és téged ápoljon,

– elválsz tőle, és keresel másik családtagot, aki ápol.

Figyelem: ez a két opció van, mert a harmadikat kilőtted azzal, hogy erkölcstelen.

2022. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
65%

“Jó, akkor felteszem így a kérdést“


Hihetetlen, sírok a röhögéstől🤣🤣🤣🤣

Hány milliárdszor akarjátok még feltenni ezt a kérdést?

Btw. már válaszoltam. Hosszan kifejtettem a véleményem….

2022. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Fejlemeny?
2022. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!