Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elítélhető ezért a sógornőm?...

Elítélhető ezért a sógornőm? Tennétek valamit?

Figyelt kérdés
A férjem báttyja 3 éve stroke-ot kapott, és azóta sajnos lebénult, ápolásra szorul. Van egy felesége, aki jóval fiatalabb nála, 20 év a korkülönbség, 40-59 évesek. A betegsége óta ő látja el a sógoromat és a kenyérkereső is, egyébként jóban vagyunk vele. Nemrég ugyanott kezdtem el dolgozni, hol a sógornőm is van, és munka után véletlenül megláttam a hátsó parkolóba egy fiatalabb (35 körüli) férfival ölelkezni. Másoktól is hallottam már, hogy látták őket a szomszéd városban kézen fogva sétálni, de amígy nem láttam addig nem igazán hittem. Többször is hátra mentem azóta és mindig ott találom őket együtt. Még nem szóltam róla senkinek, a férjemnek sem. Talán nem is kellene? Vagy mégsem helyes a sógorommal szemben? Viszont ha elválnának nem igazán lenne aki ápolja.

2022. máj. 30. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
96%
Ha én kerülnék ilyen helyzetbe inkább elmarnám magam mellől a társamat, hogy még boldog, tartalmas életet élhessen. Le a kalappal a sogornőd előtt, hogy kitart a ferje mellett, apolja, eltartja. Szerintem egy ilyen mellékkapcsolat belefér ilyen helyzetben. 36N
2022. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
59%

Valamennyire igazat adok a lepontozottaknak, ha akkor nem számított a kor, amikor összejöttek, és minden jó volt, akkor ne számítson most sem.

Mindenkinek számolnia kell ezzel, aki ekkora korkülönbséggel választ párt.

A másik oldal meg persze az, hogy 40 évesen még persze, hogy kívánja a testiséget.

Szerintem se szólj, az is lehet, hogy a férj tudja, csak nem akarják nyíltan csinálni.

2022. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
89%

21#


Értem. Tehát neked az egyenertékű a szeretettel, ha a fiatal párodat magad mellé láncolod ápolónak, amikor te lerobbansz. 👍👏

2022. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem elítélendő, de nem szólnék senkinek.
2022. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
98%
Pl. segítsetek ti ápolni!
2022. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 Andizsuzsi ***** válasza:
93%

"Bar en nagyon mas ertekrendet kaphattam ugy latszik, dobbenet ami itt megy mar!!"


Én sem hagytam/hagynám el a férjemet. Ettől függetlenül a kérdezőnek az ég világon semmi köze hozzá, hogy a sógornője mit csinál. Az rá és a férjre tartozik.

2022. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
14%

Az én feleségem lebénult, először sorozatosan megcsaltam majd el is hagytam, pedig nagyon jó kapcsolatunk volt. Kitettem őt otthonról, visszaköltözött szüleihez. Egy nő legyen egész életében igazi nő! Nem várom el fordítva sem hogy ápoljon. Utána meg is halt szegény, de a temetésére sem mentem el, már nem érdekelt, találtam nála szebbet és jobbat!

Ennyit ért az élete, sajnálom. Mai napig eszembe jut néha, de soha nem volt lelkiismeret furdalásom. Hadd éljem már az életem! Szüleim, szülei, testvérei is támogattak ebben.

2022. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
22%
32# Csodálatos! Csak nehogy hasonló helyzetbe kerülj mint ő.....
2022. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
8%
Ja mert a Sors fantasztikus dolgokra képes....
2022. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
10%
Ácsi! Lehet engem szidni, de a kérdező is hasonló esetről számolt be, ez az én történetem! Vagy ha már férfi csinálja, akkor szemét disznó, ugye? Kettős mérce már megint!
2022. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!