Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elítélhető ezért a sógornőm?...

Elítélhető ezért a sógornőm? Tennétek valamit?

Figyelt kérdés
A férjem báttyja 3 éve stroke-ot kapott, és azóta sajnos lebénult, ápolásra szorul. Van egy felesége, aki jóval fiatalabb nála, 20 év a korkülönbség, 40-59 évesek. A betegsége óta ő látja el a sógoromat és a kenyérkereső is, egyébként jóban vagyunk vele. Nemrég ugyanott kezdtem el dolgozni, hol a sógornőm is van, és munka után véletlenül megláttam a hátsó parkolóba egy fiatalabb (35 körüli) férfival ölelkezni. Másoktól is hallottam már, hogy látták őket a szomszéd városban kézen fogva sétálni, de amígy nem láttam addig nem igazán hittem. Többször is hátra mentem azóta és mindig ott találom őket együtt. Még nem szóltam róla senkinek, a férjemnek sem. Talán nem is kellene? Vagy mégsem helyes a sógorommal szemben? Viszont ha elválnának nem igazán lenne aki ápolja.

2022. máj. 30. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
92%
Az fel sem merül benned kérdező, hogy megbeszélték már régen ezt a dolgot a férjével?
2022. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem elítélendő, hogy valaki vágyik a szeretetre, az ölelésre, a csókra. Elég nehéz és sivár lehetett mostanában az élete.

Az nekem fura, hogy neked az a bajod, hogy akkor ki ápolja majd a férfit. Mintha ez a nő csak egy ápolónő lenne, nem egy emberi lény, akinek ugyanúgy vannak vágyai és szükségletei a szeretetre, a szerelemre, mint bárki másnak.

Sajnos jó megoldás nincs. Az se jó, ha a nő az egész életében egyedül lesz és "ápolónőként" funkciónál. És az se jó, ha elválnak és magára hagyja a férjét. De talán ilyet nem is tervez. Még az is lehet, hogy a férje tudtával van mással, mert a férje nem mindent tud neki megadni.

2022. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nem a te ügyed. Mégis mi lenne, ha a férj megtudná? Semmi vagy válás. Persze lehet így is válás később, na akkor a ti gondotok lesz a sógor.
2022. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
24%
33: Mindenki tudja, hogy csak ezért írta le a kitalált történetedet, hogy utána majd arra hivatkozz. Ezért lettél lepontozva :D
2022. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
80%
Miért kell mások életébe belepofázni, és nyomozgatni????
2022. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
97%

A napnál is világosabb, hogy ezt tuti megbeszélték. A férj "engedi".


Aki itt holtomiglanról beszél, annak fogalma sincs az életről. Hiába hozakodtok fel a "régről", akkor történtek még igazán cifraságok!


Én a férfi helyében is engedném, hogy legyen boldog a feleségem. Hiszen szeretem, nem igaz? Ha szeretek valakit, az egyenlő azzal, hogy boldoggá akarom tenni! Lehet fel is ajánlotta, hogy váljanak el, csak a feleség nem akart, majd erre a megoldásra jutottak. Közös megállapodás, olyan mint a házasság. Pont.

2022. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Én a helyében nem lépnék félre, bár lehet, hogy Egyébként maguk között ők beszéltek róla. Ez a szitu mindenképp k.va sz.r. De főleg nekik...
2022. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is sajat privat dolguk.
2022. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd hozzá, ne menj oda ahol látod őket.
2022. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
71%
Ezt az agyhalottat nem lehetne végre kivágni?
2022. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!