Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az édes anya nélkül is lehet...

Az édes anya nélkül is lehet névadót tartani?

Figyelt kérdés
Férjemmel nem jutunk egyezségre hogy ki legyen a kereszt szülő. Neki van egy nővére elég sznob nagyképű, nagypofájú a babánkat egyszer se fogta meg magyarán nagy ívbe leszarja.Nekem van egy húgom ő imádja. Dajkálja szereti. Őt szeretném. A tesójának csak a megjelenés fontos hogy posztoljon, gucci meg ilyesmi. A nővérének van egy kislánya neki a férjem a keresztapja…. Ezért van szerintem az egész herce hurca. Anyósom meg szorgalmazza hogy legyen 2 keresztanyja. Ezt hogy magyarázom el neki nagy korába?????????? Segítsegek! Férjem szemébe én vagyok a gonosz hárpia szar és mindenbe neki kell engedie.
2022. aug. 17. 19:12
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem halálosan mindegy, hogy kinek a neve van a papíron. Én a attól az embertől, akit keresztapámnak tartottam, haláláig - még bőven 18 éves koromon is túl, huszonéves voltam, mikor meghalt, öngyilkos lett - kaptam egy csomó ajándékot, sokat beszélgettünk, nagyon szerettem, pedig nem az ő neve volt a hivatalos papírokban.
2022. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
80%
Na, ha Isten lenne, nem lennének ilyen hülye emberek sem a világon.
2022. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell névadót tartani és kész.
2022. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
97%
Ez a keresztszülőség egy nagy semmi. Semmilyen jogi alapja nincs, nemhogy még bármilyen gyerek hozzájuk kerüljön ennek alapján. Nekem egyáltalán nincsenek keresztszüleim, soha nem is voltak, mégis itt vagyok. Nem tudom, minek ennek ekkora feneket keríteni. Kit érdekel, hogy mi van a papíron? Nem tökmindegy? Egyébként meg milyen papír?
2022. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Keresztelőt azok tartsanak, akik vallásosan élnek, ezért vallásosan akarják nevelni a gyereküket is. Ők tudják, hogy miről szól a keresztszülőség, nincsenek olyan kérdéseik, mint a kérdezőnek.
2022. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem hogy anya nélkül is mert a férjem mondta ha én nem akarom a testvérét lesz nélkülem névadó és ezen qrván berágtam.
2022. aug. 17. 20:04
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, mivel ez nem egy jogi procedúra....
2022. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
95%

Hivatalosan, papíron?

A keresztszülőség nem hivatalos dolog.

2022. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
94%

"a férjem mondta ha én nem akarom a testvérét lesz nélkülem névadó "


1)

És te ennek a baromnak szültél?

2)

Hány éves a férjed? 70? ... hogy ilyen kifejezéseket használ

3)

"Névadót" tartottunk mi is tavasszal, mert született 6 kiskutya a szomszédban. Közösen akasztottunk rájuk neveket. Meg is volt a névadó!


és + 1 pont, ami egyben tanács is:


Csomagold össze a "kis pogányt" és hagyd el ezt az agresszív ökröt, míg teheted! Menj szüleidhez, húgodhoz, valakihez és addig maradj ott, amíg ez a balf.sz meg nem tanul kesztyűbe dudálni! ...ha már a népi hasonlatoknál tartunk.

2022. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
92%

Én amilyen idegbeteg vagyok, ilyen beszólásra azonnal otthagytam volna, felkapva a gyereket! Annyit mondtam volna, hogy tarthatsz nélkülem névadót(?), de a gyerek nélkül nem és szabad perceidben b.szd meg a nővéred!

Akik ismernek, azok tudják, hogy nem a levegőbe beszélek.

2022. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!