Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az édes anya nélkül is lehet...

Az édes anya nélkül is lehet névadót tartani?

Figyelt kérdés
Férjemmel nem jutunk egyezségre hogy ki legyen a kereszt szülő. Neki van egy nővére elég sznob nagyképű, nagypofájú a babánkat egyszer se fogta meg magyarán nagy ívbe leszarja.Nekem van egy húgom ő imádja. Dajkálja szereti. Őt szeretném. A tesójának csak a megjelenés fontos hogy posztoljon, gucci meg ilyesmi. A nővérének van egy kislánya neki a férjem a keresztapja…. Ezért van szerintem az egész herce hurca. Anyósom meg szorgalmazza hogy legyen 2 keresztanyja. Ezt hogy magyarázom el neki nagy korába?????????? Segítsegek! Férjem szemébe én vagyok a gonosz hárpia szar és mindenbe neki kell engedie.
2022. aug. 17. 19:12
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

"keresztszülő a névadón"

A névadón nincsenek keresztszülők. Keresztszülők a keresztelésen vannak.

2022. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!