Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A húgom halála után a sógorom...

A húgom halála után a sógorom pár hónap múlva szerelmes lett, nem illett volna megvárnia legalább az egy évet ezzel?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 16:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekek! EZ az örökségre hajtó kamasz gyerek sokadik kérdése, mindig más szemszögéből feltéve.
2023. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
23%
Illik.... 1 évet egvárni. Megadni neki a tiszteletet.... jah életébe meg köptetek rá. Nekem meghalt a férjem, 1 hónap után már más járt az ágyamba....
2023. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
85%
"Gyerekek! EZ az örökségre hajtó kamasz gyerek sokadik kérdése, mindig más szemszögéből feltéve." Szerintem is.
2023. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
94%

26, akkor pedig ha már így belefolytál, azt gondolom, neked lenne kötelességed leülni a gyerekekkel és elmondani nekik, hogy anyu már nem szerette aput, el akarta hagyni, apu pedig igazi férfiként végsőkig kitartott mellette. Innentől te is tisztelettel nézhetnél rá, a gyerekeket pedig nem kellene az apjuk ellen fordítani. Vagy szeretnéd te nevelni őket?

Gondolom, most majd valami újabb infót dobsz be, ami megint megforgatja az eddigieket. Sok értelme nem volt így a kérdésednek. De gondolom, nem is az volt a cél.

2023. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
86%
Illik... a mai világban, ezek a régi hagyományok. Egy évig feketében, meg szalagban. Nekem meghalt anyukám, 1 hetet jártam fketébe amig el nem temettük, meg másnap. 1 hónapig a munkahelyen szalagot hordtam a karomon, ha eszembejutott felvenni és ennyi. Senki nem várta el max a 90 éves dédnagyanám rótt meg érte...
2023. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
89%

Akkor először is. Nem biztos, hogy boldog és egészséges kapcsolata van az új nővel, bőven lehet, hogy a halott feleség beárnyékolja azt.


Aztán, a Sógor már a feleség halála előtt elkezdett gyászolni. Elsősorban azt, hogy mást szeret és válni akar tőle. Másod sorban pedig, volt ideje elfogadni, hogy meghal az exnője, az alatt már gyászolni kezdte.


Valószínű, hogy az egyik válaszoló is így volt. Hogy már 2017-ben elkezdett gyászolni, mikor már 1 éve beteg volt a párja.

2023. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
95%
Mit gyászoljon egy olyan emberen, aki ott akarta hagyni egy másik fsz miatt, amíg életben volt? Bocs, de én sem színészkedtem volna csak azért a helyében, hogy te jobban érezd magad.
2023. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
99%

Itt nagyon sokan rosszul értelmezik az ,,elgyászolás” kifejezést. A gyászolásnak az lenne a lényege, hogy abban az időszakban elengedjük az elhunytat. Elfogadjuk, hogy ő már előrement ès ebben az életben már többé nem lesz része az életünknek és nélküle kell tovább folytatnunk. Ha három hónap alatt megy ez végbe annak csak örülni kéne, hogy a gyászolónak sikerült tovább lépni ès újra boldognak lenni. Attól még valaki nem fogja

jobban tisztelni az elhunytat, hogy egy évig feketébe öltözik ès kesereg.

Én nekem, ha el kéne hagynom földi pályafutásom, biztos, hogy azt kívánnám a páromnak, hogy legyen boldog valaki mással.

2023. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
89%
Nem már. Minden ember máshogy gyászol. Miért baj hogy boldog? Inkább támogasátok és a gyerekeknek is azt kellene tenni.
2023. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem azokat, akik szerint "illett volna várni". Valóban, a szerelem jön, villámcsapásként és az érzelmeknek nem lehet tudatosan ellenállni. Olyan ez, mintha rájönne valakire a fosás és egyesek szerint illett volna várni....
2023. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!