Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A húgom halála után a sógorom...

A húgom halála után a sógorom pár hónap múlva szerelmes lett, nem illett volna megvárnia legalább az egy évet ezzel?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 16:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
17%
Valószínűleg kapcsolatfüggő, egyedül nem tud élni.
2023. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
80%

Ehhez mondjuk neked rohadtul semmi közöd, de mindegy.


A saját életeddel foglalkozz ilyen szorgosan.

2023. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki máshogy működik. Sokan nem tudnának többé, sőt nem akarnának többé párt maguknak. Van, aki már 1 hónap után szinte túl van a gyászon, hiába volt halál szerelmes.

Ezek önmagába nem számítanak. Ha nem volt mély a szerelme, akkor pedig így is úgy is mindegy, mert az a kapcsolatukban volt hiányos, már mindegy.

2023. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim válasza:
22%
Részvétem a hugodért
2023. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
0%

Én 2022 júliusban veszítettem el hirtelen a férjem, aki az igaz szerelmem is volt. Persze voltak nálunk is súrlódások, viták, külön költöztem tőle, DE: szerettem és szeretem. Amíg élt, különköltözésem idején is találkozgattunk, mert az érzelmeink nem hunytak ki, a házasságunkat meg akartuk menteni.

Szóval az érzelmek megvoltak - halála óta is megvannak nálam -, és a leírtak ellenére (különköltözés, viták, problémák) mai napig képtelen vagyok másik férfit esetleg magam mellé képzelni is, nem hogy beleugorjak másik kapcsolatba. Amíg élt az elképzelhetetlen volt - a problémák ellenére is -, hogy megcsaljam.

Én már kicsit túl vagyok az 1 év gyászidőn, de ugyanúgy fáj az elvesztése (hirtelen halt meg), mint legelőször. Annyira, hogy a hagyatékira is képtelen voltam elmenni (ügyvéd intézett mindent), a sírjához is képtelen vagyok kimenni az érzelmeim miatt.


Én saját magamból kiindulva még egy év után is gyászolom és mindennap gondolok rá, lelki kínokat élek meg, hogy örökre elveszítettem.

Nem tudom, valaha ez az állapot enyhülni fog-e vagy sem.

Nem tudok a halála után, egy év eltelte után sem másik kapcsolatot létesíteni, nem megy, ő a number one a számomra.

2023. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
15%
Előző vagyok: őszinte részvétem a húgod halála miatt!
2023. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A húgoméknál nem volt meg ez a lélekkapcsolat, mint nálatok, a húgom sokszor megalázta a sógoromat.

2023. szept. 29. 14:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!