Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan akadtam ki a sógornőmre?

Jogosan akadtam ki a sógornőmre?

Figyelt kérdés
Az elmúlt héten családi körben voltunk. Közben ment a sztorizàs, beszélgetés. Már várandós vagyok, és saját ház vásárlás előtt állunk. Nagyon jók a most megjelenő lehetőségek, pont ez is szóba jött. Sógornőm nagy hanggal közölte, hogy ne legyünk már hülyék, hogy 3 gyerekre alá írunk, attól mert terhes vagyok fingunk sincs milyen egy gyerekkel a valóságban nem hogy hárommal. Nagyon ki akadtam rá, semmi köze hozzá. Mindig is három gyereket akartunk, miért ne vennénk igénybe akkor ezeket a szolgáltatásokat. Szerintem csak baromi féltékeny mert pár éve nekik csak annyi lehetőségük volt, hogy egy tömb lakást vegyenek.
nov. 20. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Elmondta a véleményét, ennyi.
nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
91%

Érzelmi intelligencia fejlesztése kötelező, ha gyereket vállalsz. Jelenleg nincs.

Válaszolni mindenki a saját szemszöge alapján fog. Egyik sem te leszel. Ezt kellene megérteni, mielőtt online térbe teregetjük a szennyest.

Megmondtam neki, hogy szerinted csak féltékeny? Erre kíváncsi lennék.

nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Igaza van.
nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
58%

Miért akadtál ki rá? Kisbabát vársz, ne engedd meg magadnak, hogy egy külső vélemény miatt ideges legyél!

Mostanság tucatjával jönnek egyre másra ezek a kérdések. A testvérem beszólt, hogy... az anyósom szerint a pénzünket arra kéne költenünk, hogy... a volt feleségem mostani párja azt mondta, a piros színű autó gáz...stb. Miért nem mindenki a saját életével foglalkozik?

nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
93%

"Szerintem csak baromi féltékeny mert pár éve nekik csak annyi lehetőségük volt, hogy egy tömb lakást vegyenek." - de ha téged bánt, ahogy kommentálta a helyzetet, te miért kommentálod az övét?

Ennél azt gondolom, mélyebben gyökerezik a problémátok, amit saját érdekedben lehet érdemesebb lenne megoldani. A családi béke a legfontosabb!

nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
95%

Igaza van a sógornődnek, de nyilván nem kell véleményt nyílvánítania kéretlenül.


Viszont nektek sem éri meg meggondolatlannak lenni, a mi szomszédainknak is az a problémája, hogy vettek fel 2 gyerekes csokot, meg babavárót is, most egy gyerek után meg azt mondják, na nekik biztos nem kell még egy. Én is szerettem volna 3-4-et anno, most 2 van és imádom őket, de akkor se vállalnék még egyet, mert sokkal nehezebb az egész, mint valaha el tudtam volna képzelni.

nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
6%

Undorítóak az okoskodó, megmondóemberek. Verném le mindet. :D

Igen, jogosan akadtál ki a témától függetlenül.

Mert mi köze hozzá?

nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
94%
A sógornőd kéretlenül nyilvánított véleményt, ami hiba volt. A hitelekkel azonban (bármilyenről legyen is szó), nem árt óvatosnak lenni, mert csúnyán be lehet velük fürödni. Szóval, jól gondoljátok át, hogy felveszitek-e és azt is, hogy vissza tudjátok-e fizetni, ha másként alakulnak a dolgok.
nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
88%
Nem jogos, neki részben igaza van, csak most túlérzékeny vagy, ami normális, de jól gondoljátok át, mire vesztek fel hitelt.
nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
94%
Valóban semmi köze nincs hozzá, nem kellett volna ezt a megjegyzést elejtenie de valamilyen szinten igaza van.Viszont tényleg fogalmad sincs mit jelent 3 gyereket felnevelni. Még arról sincs fogalmad milyen 1 gyerekkel. De majd megtudod.Ha szeretnétek vegyétek fel persze csak ne ezért szülessen 3 gyerek mert néha valakinél 1 is sok és erre utólag jön rá, vagy volt olyan ismerősöm aki úgy tett hogy ha tudja hogy ilyen nehéz egy gyerekkel akkor soha nem is vállalta volna.
nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!