Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan akadtam ki a sógornőmre?

Jogosan akadtam ki a sógornőmre?

Figyelt kérdés
Az elmúlt héten családi körben voltunk. Közben ment a sztorizàs, beszélgetés. Már várandós vagyok, és saját ház vásárlás előtt állunk. Nagyon jók a most megjelenő lehetőségek, pont ez is szóba jött. Sógornőm nagy hanggal közölte, hogy ne legyünk már hülyék, hogy 3 gyerekre alá írunk, attól mert terhes vagyok fingunk sincs milyen egy gyerekkel a valóságban nem hogy hárommal. Nagyon ki akadtam rá, semmi köze hozzá. Mindig is három gyereket akartunk, miért ne vennénk igénybe akkor ezeket a szolgáltatásokat. Szerintem csak baromi féltékeny mert pár éve nekik csak annyi lehetőségük volt, hogy egy tömb lakást vegyenek.
2023. nov. 20. 19:01
 71/95 anonim ***** válasza:
85%

Nyilvánvaló trollkérdés és meg is érkeztek rá kellő számban a válaszok.


Amúgy én kerültem ilyen szituba, vagyis hogy ismerős ecsetelte hogy nulla gyerekkel hogy akar aláírni három gyerekre babavárót meg csokot. Hallgattam mint a sír és bólogattam. Mindenkinek joga van akkora hülyének lenni, amekkora csak akar lenni.


Mi gondolkodtunk három gyereken sokáig. Nem csok miatt, azt fel sem vettük. Kettő gyerkőc van, és lever a víz a drogériák terhességi tesztes polcai közelében, pedig könnyű terhességeim és egészséges gyerekeim vannak.. Imádom őket, de iszonyat megterhelő, többemberes gyerekek. Nem kockázatok meg egy harmadikat, úgyhogy jó hogy "vakon" nem írtunk alá anno semmit.

2023. nov. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:
91%
70es ez mind szép és jó, csak ha majd úszik a ház, a családnak kell megoldania a kérdezőék lakhatását..ez általában így szokott történni.
2023. nov. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
20%
Itt azért mindenki úgy beszél, mintha vakszerencsén múlna, hogy milyen lesz a gyerek. (itt most nem a beteg gyerekekről beszélek, hanem az egészséges, "többemberes" gyerekekről) A nevelésről hallottatok már? Ha nevelnéd, foglalkoznál vele, következetes lennél,(és nem arra várnál, hogy ha lehet, holnapra nőjön már fel) mindjárt nem lenne "többemberes" a gyerek és hosszú távon te sem lennél ennyira fáradt és lestrapált.
2023. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
66%

#73


El tudom képzelni, hogy te vagy az a fajta szülő, aki hagyja sírni a kicsit a kiságyban, mert meg kell nevelni a gyereket...

2023. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
87%
73: 71-es vagyok. Személyiséget és eltérő idegrendszeri berendezkedést csak nagyon súlyos áron lehet "nevelni". De ezt szülőként nyilván tudod.
2023. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
86%

"Ha nevelnéd, foglalkoznál vele, következetes lennél,(és nem arra várnál, hogy ha lehet, holnapra nőjön már fel) mindjárt nem lenne "többemberes" a gyerek és hosszú távon te sem lennél ennyira fáradt és lestrapált."


:D


Nyilván a nevelés is számít, de ne már, egy gyerek alapjellemén nem tudsz változtatni. Nekem két fiam van, na a második olyan igazi töbnemberes, letehetetlen, állandóan rajtam csüngő gyerek, aki mellett egy kávét nem lehet nyugalomban meginni. Pedig nem neveltem másképp, mint az elsőt, aki meg tök jól elvolt babának is.

2023. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:
21%
Remélem, hogy azok, akik itt a kérdezőt betámadták, hamarosan megtapasztalják, hogy egy családtaguk kérdés nélkül beledumál az életükbe, és megmondja, hogy hogy éljenek, milyen hitelt vegyenek fel, mire költsenek... Megáll az ember esze a válszokon.
2023. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
94%
77es, én meg remélem, hogy akik a kérdezőt védik, megtapasztalják milyen az, hogy olyan rossz döntést hoznak, amin több 10 milliót veszítenek, de legalább senki se ad tanácsot hogy megússzák.
2023. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
92%
Én mondjuk kifejezetten pozitívan értékelem, hogy a válaszok többsége elég erősen egyirányba mutat.
2023. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
91%
Közel 80komment azt bizonyítja hogy oltári hülyeség lenne bevállalni a 3 gyereket. 77es te tuti bevállaltad a 3 gyereket a csokot meg a babavárót..
2023. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!