Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kulfoldi magyarok, milyen a...

Kulfoldi magyarok, milyen a kapcsolatotok a csaladotokkal kulfoldre koltozesetek utan?

Figyelt kérdés

Most, hogy itt volt a karacsony, en is, mint sokan masok, akik kulfoldon elnek, hazajottem, hogy a csaladommal toltsem. Sajnos nem erzem jol magam itthon a csaladi koromben, mert ugy erzem, hogy buntetve vagyok azert, amiert elkoltoztem es igazabol vagy az van, hogy meg csak annyira se erdeklem Oket, hogy megkerdezzek, hogy vagyok vagy eppen azt mondogatjak, hogy jojjek vissza, mert nekem ebben meg abban Kell, hogy segitsek ennek meg annak.....


Ma, csaladi ebednel reg nem latott rokonokhoz mentem, Oket egyszer szoktam latni egy evben, mert valahogy mindig mindenkinek dolga van, munka meg ugye a Minden napok... Nah most egyutt voltunk vegre, De fura modon kB mindenki atnezett rajtam, hiaba probaltam Volna beszelgetesekbe becsatlakozni, nem ment, es rolam/tolem sem igen kerdeztek semmit egy emberen kivul.. Fura volt es kicsit kellemetlenul ereztem magam, hogy igazabol nekem ott se kene lennem....

Igazabol mar maskor is eszre vettem, hogy nem igazan erdeklek senkit, mondvan, hogy en elmentem masik orszagba, igy en kivontam magam csaladbol, ezert mar nem is varnak ram, alig keresnek es igazabol nem erzem magam a csalad tagjanak sehol Sem, senkinek Sem...

En amugy eleg sokszor jovok haza, es direkt azert, hogy amennnyire csak tudok reszese legyek a dolgoknak (az osszes szabi napomat rajuk aldozom), a karacsonyt a pandemicet leszamitva mindig itt toltottem, De valahogy nem erdekel az senkit Sem, hogy en igenis probalkozok a csalad reszese maradni. Olyan, mintha ok egyszeruen eldontottek Volna, hogy en elkoltoztem, ezert nem szamitok, nem vagyok a csalad tagja mar....


Masoknak is hasonlo a helyzete?

Tenyleg jogosan zarjak el magukat tolem?

Esetleg ti, akik itt maradtatok es csaladtagjaitok kulfoldre koltoztek, hogyan ereztek kulfoldi csaladtagjaitok irant? Meg mindig csaladnak tekintitek oket?



#Kulfoldi magyarok #Csaladi elhidegules #Kulfoldi rokon
dec. 27. 00:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
19-es, nagyon fordítva ülsz a lovon. És nagyon nagy az arcod. A kérdés csak az, hogy mire fel...
dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
19%

21!

Nemtudom hányadik komment az enyém. Ott irtam. Aki kiköltözik külföldre, az autómatice felsőbbrendűnek is gondolja magát (tisztelet a kivételnek), mert ő a kinn kolbászkeritést evő, milliókat kereső külföldi rokon, megérdemli.

19es valaszoló prezentálta is ezt.

dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!