Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért van megrökönyödve ezen...

Miért van megrökönyödve ezen a család?

Figyelt kérdés
Van egy rokonunk, akihez gyerekkoromban sokat jártunk és mindig a "híres" töltött paprikáját főzte. Nálunk mindenki utálja, de soha senki nem szólt neki. Külföldre költözött, most 15 év után visszajött és mentünk meglátogatni. Már külön élek a feleségemmel, de szüleimmel, testvéreimmel együtt mentünk a rokonhoz és megmondtam neki, hogy nem szeretjük a töltött paprikát. A szüleim engem piszkálnak, hogy minek mondtam meg. Én nem akarok havonta olyat magamba erőltetni amit nem szeretek.
febr. 18. 12:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
46%
Miért kellene havonta oda járni??? Ez csak nkem nem világos?
febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

21-es!

Semmi különös oka nincs, a rokonokkal tartjuk a kapcsolatot, rendszeresen találkozunk. Nem kell, hanem szeretünk találkozni.

febr. 19. 11:36
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség és a tapintatlanság között nagyon keskeny a választóvonal.
febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

23: szerintem ez nagyon erzekeny tema. Mondhatok en valamit nagyon kedvesen, ha a masik erzekenyebb, es nagyon a szivere veszi, ugy fog lejonni neki, hogy megbantottam. Nagyon sok “hogy mondjam el, hogy ne bantsam meg” tipusu kerdes van itt is, lenyegeben sosincs jo megoldas.

Pl az en apam olyan, hogy allandoan azt hiszi vicces, sokszor okoskodik, reszegen meg kotekedik, aztan ha ra van szolva, bevagja a durcit mint egy hisztis kisgyerek. Tulajdonkeppen az o szemeben akkor vagyunk jok, ha szo nelkul hagyjuk garazdalkodni, dehat azert egy ido utan betelik a pohar.

Sokan vannak olyan helyzetben, hogy csak turnek es nyelnek evekig, viszont amikor robbannak, a masik fel pedig pislog, hogy dehat o jot akart, es nem erti az egeszet.

febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%

22-es, értem. Szóval neked jó dolog a kaján feszengeni ilyenkor, mondván, szeretsz odajárni, de a véleményedért már megy a lecs.szés és hiszti.


Én nem szívesen járok olyan emberekhez, akikkel jópofizni kell, vagy megbántódnak - hiába a családom.

febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

25-ös!

"Jó dolog a kaján feszengeni"

Nem jó, ezért mondtam meg neki az első alkalommal, ahogy felnőttként találkoztam a problémával. Nem gondolom, hogy megbántódott, a szüleim voltak kiakadva.

febr. 20. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!