Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogos a felháborodásom, hogy...

Jogos a felháborodásom, hogy a lányom a kutyára szórja el a pénzt?

Figyelt kérdés

Legutóbb mikor a lányoméknál voltam látogatóban,felfigyeltem a komódon egy számlára,kutyaeledel 16000ft.-Majdnem elájultam! A lányom minimálbért keres a vejem sem sokkal többet,múltkor a lányom panaszkodott,hogy nem tudott idén télikabátot venni magának.De a kutyának meg ilyen drága eledelt vesz? - Elhiszem én,hogy szereti a kutyáját,meg okos kutya,-bár engem soha nem akar beengedni a lakásba,pedig hetente lát,igazán megtanulhatta volna már,hogy ki vagyok.

A lényeg,hogy mindig másra szórja el a pénzét,kamaszlányunokámnak vesz bakancsot,holott van neki tavalyról, fiúunokámnak mobilt,a réginek semmi baja.

Ennyi pénzből öt kabátra is futotta volna.Ha szóváteszem akkor megsértődik.Talán nincs igazam?


2014. febr. 10. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 sippara ***** válasza:
83%
20 kilóért 16 ezer forint teljesen reális ár egy kutyatápnak. Ez van, ezzel az erővel nyugodtan fujjoghatnál arra is, hogy miért vesz annyi zöldséget, meg húst, ha száraz kenyeret ennének, és csapvizet innának, biztos lenne pénz télikabátra. Témától függetlenül pedig nem a te dolgod, hogy mikor mire mennyit költ a SAJÁT pénzéből. Egyszer elmondhatod, tanácsot adhatsz, de ha a válasz nemleges, azt is el kell fogadnod.
2014. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 A kérdező kommentje:

Régebben nagyon jól éltek,csak a válsággal,bukott a 15 éves vállalkozásuk,nem is támogattam őket soha anyagilag.

Csak ilyen helyzetben én biztosan megválnék a kutyától,az zavar,hogy saját magától vonja meg a pénzt a gyerekeire is többet költ mint kellene.

2014. febr. 10. 22:41
 13/73 sippara ***** válasza:
92%
Az, hogy te simán megválnál a kutyától, és azt is nehezményezed, hogy "túl sokat költ a gyerekeire", azt hiszem, többet mondott el rólad, mint amennyit te közölni szerettél volna. Hagyd békén szerencsétlen lányodat, hadd élje a SAJÁT életét, a SAJÁT pénzéből, úgy, ahogy akarja - még akkor is, ha neki azok, akikért felelősséget vállalt, fontosabbak annál, hogy az apja szerint jól gazdálkodik a pénzével.
2014. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
85%

ez mindent elárul rólad, gratulálok


puffogj magadban és hagyd békén a lányod

2014. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
82%

Megválnál a kutyádtól? Embernek jó szutyok vagy.


És mit fogsz még kapni itt...

2014. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
92%
Akkor vegyél neki te egy télikabátot nagyokos! Ő is a gyerekére. Költi tedd te is ezt!!
2014. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
87%
Csatlakoznék ahhoz, aki okosnak tartja a kutyát... Érzi a belőled áradó rossz szándékot és ezért utál téged. A gyerekre tett megjegyzésed pedig teljesen megdöbbentő, gondolom kinőtte a tavalyi cipőjét ezért "szórja" el rá a pénzt a lányod... Amúgy is, azt írod, hogy IDÉN nem tudott új kabátot venni. Talán jó a tavalyi, azt figyelembe véve, hogy az én 10 ezres kabátom is csak most kezdi megadni magát a varrásnál 5 év után.
2014. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
90%

és ha én belegondolok hogy 15 éves korom óta ugyanazt a kabátot hordom, mert annyi a baja hogy a zipzár füle lejött... hát szörnyű..


a kutya meg jó ember ismerő ;)

2014. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
99%
Én nem vagyok nagy kutyabarát, de ha a lányod tápot vesz és a problémáik ellenére megtartja, akkor az az ő dolga és nem a tiéd. Amíg nem te tartod el, addig oldják meg ők, hogy mire szórják el a fizetésüket.
2014. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
77%

A kutya megerzi a gonoszt...

Hat ezek utan en teged a kutyam közelebe nem engednelek.Ki tudja lehet kart tennel szerencsetlenben.

En inkabb töled szabadulnek meg.

Nem ertem, hogy ilyen gonosz nönek, hogy lehet olyan lanya aki ilyen joszivvel foglalkozik a kutyajaval.

2014. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!