Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogos a felháborodásom, hogy...

Jogos a felháborodásom, hogy a lányom a kutyára szórja el a pénzt?

Figyelt kérdés

Legutóbb mikor a lányoméknál voltam látogatóban,felfigyeltem a komódon egy számlára,kutyaeledel 16000ft.-Majdnem elájultam! A lányom minimálbért keres a vejem sem sokkal többet,múltkor a lányom panaszkodott,hogy nem tudott idén télikabátot venni magának.De a kutyának meg ilyen drága eledelt vesz? - Elhiszem én,hogy szereti a kutyáját,meg okos kutya,-bár engem soha nem akar beengedni a lakásba,pedig hetente lát,igazán megtanulhatta volna már,hogy ki vagyok.

A lényeg,hogy mindig másra szórja el a pénzét,kamaszlányunokámnak vesz bakancsot,holott van neki tavalyról, fiúunokámnak mobilt,a réginek semmi baja.

Ennyi pénzből öt kabátra is futotta volna.Ha szóváteszem akkor megsértődik.Talán nincs igazam?


2014. febr. 10. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
56%
Arra még kíváncsi lennék ,hol veszel 5 kabátot 16000.-ből ?! Már a kínai piacon is minimum (!) 7000.- egy kabát ..
2014. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
80%
Normális ember nem dobja ki a kutyáját azért mert rossz anyagi helyzetbe került. Legfeljebb egy kabátot tudott volna venni belőle akkor ha újat akar venni.
2014. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
84%
Én anyám is ilyen, mint te, csak a mi kutyánknak azért kellett mennie, mert zavarta anyámat, meg 2 év után kitalálta, hogy lakásba mégsem való, ekkor én még gyerek voltam. Nagyon nincs igazad, ha valaki magához vesz egy állatot akkor azért felelősséggel tartozik az állat élete végéig. Vannak esetek, amikor meg lehet érteni, ha valaki elajándékozza, pl ha már tényleg nem tud neki enni adni vagy asztmás lesz a lakásban lévő kutyától, de az, hogy nem tudott új kabátot venni nagyon nem az a kategória. Egyébként sincs semmi közöd ahhoz, hogy mire költ, szóval nagyon nincs igazad.
2014. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
8%
Nem 16000-ből telt volna 5 új kabátra, hanem a gyerekeire meg a kutyára költött felesleges pénzből.
2014. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kerdezo, nem jogos.

A kutya nalunk is csaladtag, sajnalom, hogy nem tudsz szeretni allatokat. Es ezt erzi a kutya is, nem veletlen, hogy o sem szeret teged.

A lanyod felnott no, beosztja a lenzet ugy, ahogy akarja. Ha pedig elmeseli, hogy nem tudott kabatot venni, akkor csak hallgasd meg, de ne akard megoldani a helyzetet. Ugye nem mondtad neki azt a fantasztikus otletet, hogy szabaduljon meg a kutyatol?

2014. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
87%

Én sem veszek minden évben télikabátot,és akkor mi van?


A kutya meg nagyon is jól megtanulta hogy kivagy. Éppen azért viselkedik veled így.

2014. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
82%

Nyugodjatok már le! Ez csak egy idióta provokáló kérdés, nem fura, hogy a kérdező nem ír semmit? :D

Ha igaz lenne akkor nyilvánvaló, hogy nem jogos, de a kérdező igencsak eltűnt....szerintem élvezkedik hogy ennyire összeugraszthat meg felháboríthat embereket. Nem ő az egyetlen ilyen az oldalon.


Ha meg tényleg igaz, akkor SEMMI közöd nincs a lányod pénzügyi dolgaihoz. Hogy mire költi, mire nem az ő dolga. Ha meg magára költené, és hanyagolná a gyerekeit meg a kutyát, akkor meg azért nyavalyognál itt, hogy miért ilyen-olyan-amolyan a lányod.

Szerintem inkább maradj csöndben, és ne keverd a sz@rt.

2014. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
86%

Nincs igazad! Elég baj szegény lányodéknak,hogy oda a vállalkozásuk és melósként kell sokkal lejjebb adniuk mint korábban,azt meg nem gondolhatod,hogy egy fajtiszta kutyát aki érzékeny gyomrú,majd valami gagyi táppal etessenek.

Ez ennyibe kerül,nyugodj bele!-Lehet ,hogy nem voltál tájékozott ez ügyben de sokan leírták és azt is,hogy nem szép dolog számlákat nézegetni,még ha az ott is van hagyva az asztalon. Ha egy levél lett volna ott,azt is elolvasod? El kell fogadnod,hogy a lányod felnőtt és kár az ő dolgukon rágni magad.

2014. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
7%
Hát ja ha a kutyát nem tenyészeték túl az "unoka" tesókkal lehet bírná a gyomra a maradékot is.
2014. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 sippara ***** válasza:
86%
Utolsó, ha csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna. Te sem azért nem bírod a ciánt, mert belterjes a családfád, hanem mert egyszerűen nem a te gyomrodnak találták ki.
2014. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!