Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A páromnak úgy érzem fontosabb...

A páromnak úgy érzem fontosabb a nővére, mint a saját felesége, szeretnék másokat meghallgatni erről, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a nővérével nem jövünk ki,nagyon gáz a csaj.Ők vidékről származnak,oda szoktunk menni rokonlátogatásra néha.Nem engem akar vinni hanem a nővérét,mert csak nekünk van autónk,neki nincs.Szerintem ha valaki megházasodik akkor az első a feleségének kellene lennie és nem a nővérének.Ez nekem nagyon rosszul esik.Egyébként sokszor meg szídja a őt.Engem vett feleségül és nem őt.Várom válaszaitokat,mert nagyon kiakadtam ezen.

2014. máj. 24. 18:20
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
76%

Mi az, hogy a saját felesége?! A nővére meg a SAJÁT nővére!!!


Ha a szüleikhez mennek, persze, hogy a tesóját viszi, és nem téged. Attól még te vagy az első, de ha csak egy hely van...


Neked nincs testvéred, igaz? Vagy nem jó a kapcsolatotok? És Porshe-je van, hogy csak ketten fértek be?

2014. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
34%
A saját testvére, akivel felnőtt. Persze, hogy fontosabb.
2014. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
72%

A kedves testvéremnek is ilyen jó felesége van, mint amilyen te lehetsz. :) De, ő elérte, hogy összeveszítsen minket, hogy csak ő legyen fontos...

Miért kell a férjed testvérével rivalizálnod?!

2014. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Úgy látom,te nem érted az egészet.A család legyen az első.Egyébként van testvérem,de ha ilyanről lenne szó én a páromat vinném.Azért nem megyünk együtt mert nincs jó kapcsolatunk,nem is tudunk egymással beszélgetni,csak vitatkozni,mármint a csajjal
2014. máj. 24. 18:29
 5/52 A kérdező kommentje:
Ha midenki így látja,nem tudok mit csinálni....na mindegy :(
2014. máj. 24. 18:31
 6/52 anonim ***** válasza:
94%

És mennyi időt kéne kibírnotok együtt ilyenkor?

Vigyél egy könyvet, hallgass zenét a kocsiban, ennyi.


Sajnálom szegény férjedet, hogy választania kell.

2014. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
70%
Nyilvánvalóan a feleségnek kell a fontosabbnak lennie! Én jóban vagyok a bátyámmal, a feleségére saját nővéremként tekintek, de ha bármiben választania kéne köztünk, természetesen a feleségét választaná. A testvérek szeressék egymást, álljanak ki egymásért, de az emberek felnőnek, saját családot alapítanak, saját életük lesz. Ez így van rendjén.
2014. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
92%

Ha mindenki így látja, akkor gondolkozz el ezen...

De látom, elférnétek mind a ketten az autóban, csak te nem akarsz menni, ha megy a testvére is! Ha meg így áll a helyzet, akkor ne a férjedet okold! Ha ennyire zavar a tesója, akkor maradj is otthon...Még beszélgetni sem lenne fontos az út alatt, hallgathatnátok zenét is pl...

2014. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es.én veled értek egyet,köszönöm
2014. máj. 24. 18:34
 10/52 A kérdező kommentje:
A milyen kellemetlen dolog,hogy nem szólunk egymáshoz?Az út 2 órás.És higyjétek el,nem véletlenül állok így a nővéréhez,megvan ráaz okom.
2014. máj. 24. 18:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!