Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A páromnak úgy érzem fontosabb...

A páromnak úgy érzem fontosabb a nővére, mint a saját felesége, szeretnék másokat meghallgatni erről, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a nővérével nem jövünk ki,nagyon gáz a csaj.Ők vidékről származnak,oda szoktunk menni rokonlátogatásra néha.Nem engem akar vinni hanem a nővérét,mert csak nekünk van autónk,neki nincs.Szerintem ha valaki megházasodik akkor az első a feleségének kellene lennie és nem a nővérének.Ez nekem nagyon rosszul esik.Egyébként sokszor meg szídja a őt.Engem vett feleségül és nem őt.Várom válaszaitokat,mert nagyon kiakadtam ezen.

2014. máj. 24. 18:20
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
67%

Itt te vagy a probléma. Nem fair valakit ilyen választás elé állítani.

Ez olyan, hogy melyik kezemet vágjam le? A jobbat vagy a balt? Nyilván egyiket sem, mindkettőre szükségem van!

Egyébként meg hogyan várod el a férjedtől, hogy te legyél neki a legfontosabb, amikor neked nem ő fontos, hanem a saját sértettséged?

2014. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan milyen szekta,de sokszor több tucat gyertyát gyújt,így akarja elűzni a gonoszt,ráérzésre megmondja milyen ember vagy és így néz rád utána,kártyából jósol meg ilyenek.A születési évből,hónapból,napból is megmondja milyen ember vagy,szóval nekem ez szörnyű
2014. máj. 24. 19:21
 33/52 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, te nem érted, hogy te vagy a probléma.
2014. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
65%
ja, neked szörnyű, mert látja rajtad, hogy kicsit bajos vagy :)
2014. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem jobb,ha kerülöd a nővéréd..Remélem a párod nem akar szektás lenni...
2014. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
88%

Egyre nevetségesebbek az "érveid". Mi közöd hozzá, hogy a párod nővére a keresztény Istenben, Buddhában, Krisnában vagy a kártyajóslásban hisz?

Te szimplán azért nem akarsz beülni vele egy autóba, mert szimplán utálod. "Engem vett feleségül és nem őt." - ja, de nem emlékszem olyanra az eskü szövegében, hogy "és a mai naptól fogva szóba sem állok a nővéremmel, csak ha a feleségem megengedi". Én emlékszem talán rosszul?

2014. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
26%

Oszinten szolva, pont ezert kell neked beulnod a ferjed melle, hogy normalis osszeszedett észérvekkel le tudd szerelni a szektas dumat, ha azzal akarja hulyiteni a ferjedet.

Mert ha te nem allsz ki mellette, akkor ki fog?

2014. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, te vagy provokálni akarsz, vagy buta vagy. Nagyon.

A problémád nagyon egyszerűen megoldható.

a) Nem mész velük család látogatásra, legfeljebb ünnepekkor.

b) Veszel egy telefont, vagy egy MP3/4-t, akármit, bedugod a füled, olvasol valami klassz könyvet, alszol egy fél órát, és észre se veszed azt a 2 órát (hetente utazok 2x 4 órát, elég rutinos vagyok...)

c) Elmenekülsz, ebből a szörnyű, fertő családból. :D (érezd az iróniát)

Több lehetőséged nincs. Hány éve is testvérek ők? És te hány éve vagy feleség? Na, akkor ugye érted?

2014. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező tudod mi a te bajod? Hogy nincs az élethez elég humorérzéked!


A nővér nem szekta tag, csak hisz a spiritualitásban. Vannak még páran akik az ok okozatot nem a mi világunkban keresik, hanem spirituális síkon.


Nekem az anyám "szektás" én meg racionális típus, mégsem utáltam, sőt nagyon szeretem a mai napig minden babonájával tisztító sójával meg kristályával együtt :P


De ha még a nővérke egy mocskos szájú, pletykás, rosszindulatú nőszemély is lenne: akkor is csak ki kell röhögni.


Ha ilyen véresen komolyan veszed az életet, 40 éves korodban agyvérzés fog elvinni....

2014. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
84%

Elmondom neked,hogy mi a te bajod.Nem tudsz alkalmazkodni.

Tudod,nekem is volt egy sógornő jelöltem,ki nem álhattam a nagyképű,flegma stílusát.Viszont én szemrebbenés nélkül beültem mellé a kocsiba,aztán mikor már untam a lekezelő modorát,többet egy szót nem szóltam hozzá köszönésen kívül.Egyszer még a halál farkára is elküldtem.Mégis kibírtam vele egy légtérben,méghozzá úgy,hogy levegőnek néztem.Ennyi a titka.A férjedet meg ne állítsd választás elé,mert ez a lehető legönzőbb,legbutább dolog,amit tehetsz.Te feleség vagy,ő meg testvér,örökre,akkor is,ha egy bunkó pi..a.Akkor is,ha te nem kedveled.Tanulj meg alkalmazkodni!

2014. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!