Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A páromnak úgy érzem fontosabb...

A páromnak úgy érzem fontosabb a nővére, mint a saját felesége, szeretnék másokat meghallgatni erről, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a nővérével nem jövünk ki,nagyon gáz a csaj.Ők vidékről származnak,oda szoktunk menni rokonlátogatásra néha.Nem engem akar vinni hanem a nővérét,mert csak nekünk van autónk,neki nincs.Szerintem ha valaki megházasodik akkor az első a feleségének kellene lennie és nem a nővérének.Ez nekem nagyon rosszul esik.Egyébként sokszor meg szídja a őt.Engem vett feleségül és nem őt.Várom válaszaitokat,mert nagyon kiakadtam ezen.

2014. máj. 24. 18:20
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
74%
A szekta hogy jön ide?
2014. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
63%
Attól,hogy téged elvett még van családja.Miért kéne az elsőnek lenned?ha nem bufurckodnál próbálnál be illeszkedni, te is jól érezhetnéd magad velük.Gondolkodj el rajta miért nem akar vinni.Ne gondold te ,se meg a többi ifi asszony se ,attól mert feleség csak körülötte forog a világ.Felesége még lehet 100 is,de tesója anyja a paj nem.
2014. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
92%

Nem igazán értem. Csak a nővérét viszi, téged nem? Vagy az a baj, hogy a nővére is megy veletek?

Szerintem az jogos a részéről és a nővére részéről, hogy a nővére is szeretné látni a rokonokat. Most akkor azért mert neki nincs autója, ne láthassa őket? Az is fura lenne, ha a férjed megy a rokonokhoz, de a saját testvérét meg nem viszi el, ha akar menni.

Persze ha helyetted viszi a nővérét és te nem mehetsz, az is eléggé fura.

2014. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Úgy jön ide,hogy többek közt ezért nem jövünk ki
2014. máj. 24. 19:05
 25/52 anonim ***** válasza:
41%
Én nem értem a válaszokat. Nem arról szól a házasság, hogy férj és feleség egy test, egy lélek? A férjnek igenis a feleséget kellene választania. Más kérdés, hogy a feleségnek pedig nem szabadna választás elé állítania a férjét, hanem beültetni hátra a nővért, és ha végképp elviselhetetlen, akkor bekapcsolni a zenét és énekelni inkább beszélgetés helyett.
2014. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kerdezo, te valami masik szekta tagja vagy, hogy szet szeretned valasztani a csaladokat?

Attol, hogy valakik meghazasodnak, nem szokas kidobni az ablakon azt a csaladot, amiben addig felnott az ember...

Viszont, innen kivulrol ugy nez ki, mintha ezt szeretned.

Amugy, a lehetoseg elotted is nyitott, hogyha ezt nem viseled el, valj el, es menj hozza valakihez, aki egyke, es a szulei mar reg halottak.

2014. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Mindegy,úgy látom itt sokan nem értik a problémámat,SAJNOS.
2014. máj. 24. 19:13
 28/52 anonim ***** válasza:
4%
Milyen szekta?
2014. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kerdezo, tenyelg nem ertjuk. Vagy azert, mert nem megfeleoen magyarazod el, vagy mert ez a dolog tenyleg csak neked problema, vagyis, egyszeruen nincs igazad.

Ha ez a utobbi a helyzet, az termesztetesen sajnalatos, de a felnott ember egyik ismerve, hogy elfogadja, ha nincs igaza - a gyerek az, aki ebben az esetben lehulyezi a vitapartnert, es ha lehetoseg van ra, hozzavagja a homokozovodrot.

2014. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
88%
Azert OT viszi es nem teged mert o akkor nenne ha te mennel MiG te viele nem ulsz egy kocsiba. Azaz te nem MESZ veluk nem OK nem visznek..
2014. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!