Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A páromnak úgy érzem fontosabb...

A páromnak úgy érzem fontosabb a nővére, mint a saját felesége, szeretnék másokat meghallgatni erről, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a nővérével nem jövünk ki,nagyon gáz a csaj.Ők vidékről származnak,oda szoktunk menni rokonlátogatásra néha.Nem engem akar vinni hanem a nővérét,mert csak nekünk van autónk,neki nincs.Szerintem ha valaki megházasodik akkor az első a feleségének kellene lennie és nem a nővérének.Ez nekem nagyon rosszul esik.Egyébként sokszor meg szídja a őt.Engem vett feleségül és nem őt.Várom válaszaitokat,mert nagyon kiakadtam ezen.

2014. máj. 24. 18:20
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező! A kérdésed úgy szólt, hogy "mi a véleményetek?".

Ha véleményeket kérsz, ne verd ki a hisztit, amiért azok nem egyeznek a tiéddel.

Hidd el, sokkal jobb lesz az életed.


Azt már csak mellesleg említem, hogy az, hogy a párodnak fontosabb a nővére, mint a te "sértődöttborsószemkirálykisasszonyvagyok"-műsorod, hát jól teszi - ignorálja a hisztidet, (megjegyzem, ez a 3-4 éves gyerekeknél szokott szükséges lenni, de hát nem mind egyformák vagyunk, vannak hozzád hasonló későn érő típusok)

2014. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom nem naponta mentek. Havonta 1-2x ki lehet bírni a férjed kedvéért.

És nem kellemetlen, csak te érzed annak. Nyugodtan olvass útközben.

2014. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
64%
Én sem örülnék kérdez, ha engem nem vinne a párom és a nővérét választaná.
2014. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
62%

A nővéréének kicsit több köze van a rokonokhoz, mint neked. Érthető, hogy őt viszi.


"A család legyen az első"


Ő is a családja, hiszen a testvére.

2014. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es,akkor valaki mást kellett volna elvennie és nem engem
2014. máj. 24. 18:52
 16/52 anonim ***** válasza:
32%

Valahogy érzéklem milyen lehet a csaj akkor...

Nem tudsz ez ellen mit tenni, ha párodnak fontosabb a nővére (mondjuk valamilyen szinten megértehtő) akkor ez van sajnos.

2014. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Meg akar felelni a nővérének,ezt már észrevettem sajnos
2014. máj. 24. 18:55
 18/52 anonim ***** válasza:
85%
Vagy neked kellett volna máshoz feleségül menni. Mondjuk egy árva egykéhez.
2014. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Tudod,a nővére nagyon leuralja,ráadásul egy gázos szekta tagja is,úgyhogy....
2014. máj. 24. 18:59
 20/52 anonim ***** válasza:
81%

gáz a csaj?


Ki nem állhatod a csládját, mi a fenéért akarsz vele menni? HA menni kéne, akkor meg az lenne a bajod. nincs olyan, hogy a felesége az első. A családja meg a családja... ők akkor is lesznek, amikor a te hisztidet megunja és lelép.

2014. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!