Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonok legalább telefonon...

Rokonok legalább telefonon oda szolna, látogatás elött?

Figyelt kérdés

Két hónapja költöztem a páromhoz. Nekem nincs tesvérem így nem tudom, hogy csak engem zavar, vagy nem is átlagos viselkedés amit ezek csinálnak.

Öten vannak testvérek, és bejeltés nélkül jönnek, a szülök és nagyszülök is. Párom szerint náluk ez van, ha mi megyünk a szüleihez vagy a testvéreihez ő sem szokott elötte telefonálni vagy csak ritkán.

Engem nagyon zavar!


2016. márc. 18. 23:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
75%

Vannak ilyen furcsa családok. Van a furcsa 1. akik tényleg szeretik is egymást és a világ legtermészetesebb dolga, hogy napi szinten kapcsolatot tart mindenki mindenkivel és kitérnek a székelésre is, ki mikor mennyit vonatkozásban. Van furcsa 2. akik amúgy rühellik egymást, de ilyen villámlátogatásokat tartanak, mert hát kell, és legyünk túl rajta. Furcsa 3. diplomatikusan megegyeznek ki mikor hova megy de igazából nekik is teher ez a találkozgatás és a kibúvókat keresik. Aztán van az a kategória is, aki kevesebb embert szeret/visel el szívesen, mint ahány (akár közeli) családtagja van. Én az utóbbi vagyok nekem ez a nem furcsa. ;)

Próbálhatod jelezni hogy jó lenne valami telefonálgatás mielőtt beesnek. Nem azért vagy így ezzel a dologgal, mert nincs testvéred, hanem mert zavaró. Illetve ha arról is lenne szó, hogy téged így neveltek/te így vagy ezzel az is teljesen mindegy a lényeg, hogy zavar és ez ellen valakinek tennie kell.

2016. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
63%
Ja amúgy, akármit csinálsz sanszosan te leszel a sárkány. :/
2016. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van testvérem, de mindig odaszólunk telefonon, hogy alkalmas-e.

Engem is nagyon zavarna.

2016. márc. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
28%
Hozzánk ne, kell bejelentkezni, pláne nem a csaladtagoknak
2016. márc. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
15%
Na megegyszer: hozzánk nem kell bejelentkezni, pláne nem a csaladtagoknak
2016. márc. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
28%
Andere Städtchen, andere Mädchen. Vagyis: Ahány ház, annyi szokás.
2016. márc. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
93%
Én ha pl a kádban fekszem, vagy hulla fáradt vagyok, vagy épp készülök vhova stb, akkor ide ne jöjjön senki, mert finoman, de elküldöm. Minek kell kellemetlenkedni?
2016. márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%
Akkor, mint fiatal pár, nincs szex, összebújás, stb, mert ugye bármelyik pillanatba beállíthat egy rokon. Talán még fürödni, WC-re sem lehet menni, mert mi van, ha nem tudod beengedni. Ezek szerint magánélet, nulla. Ezt, én és nejem sem bírná elviselni.
2016. márc. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk ez volt pár napja: én wc-n, párom nem volt itthon, igy nem volt aki beengedje az unatkozó és feszt nyakunkra járó anyósomat, mint kiderült. Sírva hivta fel a kisfiát. Telefonon oda kekl szolni és mi megmondjuk mikor érünk rá!
2016. márc. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
73%
Ezt kell szeretned vagy tipli, ez a lényeg sajnos.
2016. márc. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!