Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonok legalább telefonon...

Rokonok legalább telefonon oda szolna, látogatás elött?

Figyelt kérdés

Két hónapja költöztem a páromhoz. Nekem nincs tesvérem így nem tudom, hogy csak engem zavar, vagy nem is átlagos viselkedés amit ezek csinálnak.

Öten vannak testvérek, és bejeltés nélkül jönnek, a szülök és nagyszülök is. Párom szerint náluk ez van, ha mi megyünk a szüleihez vagy a testvéreihez ő sem szokott elötte telefonálni vagy csak ritkán.

Engem nagyon zavar!


2016. márc. 18. 23:37
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
57%
20-as azt te sem gondolod komolyan, hogy ez jó hatással van a magánéletükre.
2016. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
53%
Egeszsegetekre, 19. De azért az átlag nem el reggel, délelőtt, délben, délután, este és éjjel is nemi eletet. Továbbra sem kell kiugranod az ágyból egy látogató miatt. Ha nem érsz rá, nem engeded be, de ez a bejelentkezes nekem nagy marhaság, max akkor tudom elkepzelni, ha messzire kell utazni, hogy ne hiába menjenek
2016. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
57%

22-es, igaz, nem a nap 24 órája szexről szól. Ezer más is lehet. Mondjuk, éjszakából éjszakába megyek dolgozni. Inkább aludnák, mint tesóval beszélgessek. Vagy bármit dolgozok itthon. Eldobni, mert vendég jött, stb. Na és van, hogy csak úgy egyedül szeretnék lenni.

Nekem saját családom, párom van, ne legyen már átjáróház a lakásom. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a rokonokat, barátokat. Viszont, az én magánéletem, nem róluk szól.

Aki meg előbbre helyezi, aput, anyut, tesót, stb a párjánál, az ne akarjon párt magának.

2016. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes az biztos, mert én nem voltam ilyen.Megismerkedtem a pasimmal, és úgymond 31 éves koromra "bolondultam" meg.Mármint, hogy amikor csak lehetőség van rá, akár többször is egy nap, nem bírok magammal.Ez van, nem vagyunk egyformák.De mint láthatjátok, a Kérdezőt zavarják a rokonok bejelentés nélküli megjelenésük.Persze nem feltétlenül azért, mert az ágyban akarna(k) lenni, hanem szimplán a rokonok jelenléte kellemetlen minden előzetes bejelentés nélkül.
2016. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
68%

23!


Megegyszer : ha nem érsz rá, nem kell beengedni. Ez lenne a lényeg.

2016. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
86%

Nem derült ki számomra, hogy bejelentés nélkül jönnek vagy be is jönnek? Tehát ha pl. van kulcsuk és simán benyitnak, mert náluk ez a szokás - na, ezt nem viselném túl jól.


Nekem nincs testvérem, de a páromnak például van egy bátyja és bizony náluk is így szokás. Volt olyan, hogy a párom szüleinél voltunk és ott is aludtunk, sőt olyan is, hogy a szülők elutaztak és mi ketten vigyáztunk a házra és a kutyákra, a párom bátyja pedig simán bejött szó nélkül, mert így szokta meg. A párom szobájába is simán benyitott, hát, mindenki meglepődött...


Nálunk máshogy van, anyukámnak is van kulcsa a lakásomhoz de mindig ideszól előtte, hogy alkalmas-e.

2016. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
54%
Azért megoldás az mindig van.Vagy nem nyitsz ajtót, vagy elküldöd őket melegebb éghajlatra.Utóbbi biztos hatásosabb lenne. :)
2016. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
43%

Mi nem szoktunk egymásnál mindig bejelentkezni. Szülőkkel, testvérekkel, barátokkal. Ha arra járnak miért ne állnának meg 5 percre beköszönni vagy megnézni a gyereket? Nekem fura lenne ha nem tennék. Nem kell ilyenkor hétfogásos lakomát tenni eléjük, egy pohár vizem meg csak van.

Szex irányába nagyon elment a beszélgetés... Van persze, hogy rátörnek napközben is az emberre a vágyak, de ilyen erővel ne hívjak senkit fel napközben, postás, díjbeszedők ne járkàljanak, ne szóljak a szomszédnak ha ég a háza? Mindenki él nemi életet megértik, ha nem megyünk ki vagy pár percet várni kell. Még anyós is. Nem csinálok ilyenekből gondot

2016. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
5%
Senkit sem érdekel a ti életetek, kérdezőnek alkalmazkodnia kell, ha boldog hosszútávú kapcsolatot szeretne.
2016. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes lenne, ha nagymamám testvére áttelefonálna nagymamámnak, hogy átmegy. Vagy a szomszéd néni nem becsengetne egy tojásért. Úgy nőttem fel, hogy rokonok jöttek-mentek, nagybátyám bejött ebédelni, barátaim becsengettek ha biciklizni hívtak. Anyukámhoz átjött a barátnője másik két gyerekkel. Ha éppen krumplit pucoltunk segített. Régen ez természetes volt. Sajnos sokat változott a világ, eltávolodtak az emberek egymástól.
2016. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!