Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonok legalább telefonon...

Rokonok legalább telefonon oda szolna, látogatás elött?

Figyelt kérdés

Két hónapja költöztem a páromhoz. Nekem nincs tesvérem így nem tudom, hogy csak engem zavar, vagy nem is átlagos viselkedés amit ezek csinálnak.

Öten vannak testvérek, és bejeltés nélkül jönnek, a szülök és nagyszülök is. Párom szerint náluk ez van, ha mi megyünk a szüleihez vagy a testvéreihez ő sem szokott elötte telefonálni vagy csak ritkán.

Engem nagyon zavar!


2016. márc. 18. 23:37
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
78%
Bejelentés nélkül még rokonoknak sem illik menni, de ezt maguktól is tudhatnák.Beszéljétek meg, hogy szívesen (?) látjátok őket, de nem váratlanul, hiszen van magánélet is a világon.Ha értelmesek, akkor meg fogják érteni.
2016. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
66%
Bár 5-öst nem értem igazán.És ha épp ágyban vagytok, kiugrotok?Ez a legkevésbé sem egészséges.
2016. márc. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
64%
Hát igen, ahol már nincs szex, oda bármikor lehet menni. :)
2016. márc. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
56%
Azért mi sem az ágyban fekszünk egész nap, de pl. főzni sem nyakig begombolkozva szoktam, ergo igenis zavarna, ha bejelentés nélkül jönne valaki, ezért maximálisan megértelek Kérdező.Ezt elsősorban a pároddal kéne megbeszélni, de amennyiben szerinte ez természetes, a kapcsolatotok fogja bánni.
2016. márc. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagyunk egész nap ágyban, onnan indul. Nyilván ha épp akkor jön valaki, amikor nem tudjuk fogadni, akkor nem jön be. Ennyi. De elég nevetséges, aki Pl azt írta, mi van, ha épp a mosdóban van. Ha előtte oda telefonál, hogy x időpontban megy, akkor nem mész mosdóba, he kell?
2016. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
48%
15-ös nem lehet valami intenzív szexuális életed... :)
2016. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
53%
Biztosan igazad van, utolsó. Ha valakinek tölti ki a napi 24 órát szexuális élete, annak nyilván unalmas is, vagy nincs.
2016. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
71%
Kimaradt a nem. Tehát ha nem tölti ki.
2016. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez érdekes amit írsz...itt mosolygok magamban, mert tudom, hogy rengeteget vagyunk ágyban. :) És elég vadul éljük életünknek ezt a részét, tehát nálunk szóba sem jön, hogy bárki váratlanul jöjjön, amúgy sem feltétlenül hallanánk meg.Igenis jó a szex napközben, aztán még este se tudnék rá nemet mondani, ugyanis a legjobb testmozgás amit ismerek :)
2016. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
18%
1.nincs testvéred,megszoktad körülötted forog a világ.ott ahol testvérek is vannak máskép működik.Te magadat szereted,ők egymást is.Ebbe a családba te kerültél be,tehát el kell fogadnod nem körülötted forog a világ.Szokjad milyen család.majd ha esetleg lesznek gyerekeid,neked se fog tetszeni a saját gyerekedhez időpontot kell kérni,sőt még az idő ponthoz is időpontot.
2016. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!