Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vegigkiser a cirkusz, mit...

Vegigkiser a cirkusz, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban apam csinalta a cirkuszt , kesöbb a ferjem miatt kellett szegyenkezzek.

Elvaltam. Most a lanyom cirkuszol mint egy részeg , 9 eves , es evek ota mindennap kitalál valamit amiert lehordhat , letol , leuvölti a fejem, mintha a gének összeadodtak volna benne .

Mikor hozza haza az apja összeszorul a gyomrom tudom h valami hibat megint talál , rendet tettem es mem talal valamit vagy a föztöm kritizalja pedig jo szakacs vagyok . Sok penzt költök ra , programokra viszem, modern cuccokat kap. Megis folyton elegedetlen. A szomszedokkal szegyellek szembenezni , egyik azt hiszi h beteg a lanyom kerdezte ha jol van mar.

A lanyomnak rengeteg a baratja , jol tanul , kedves de itthon megörül mintha erezne a tehetetlensegem , h itt megteheti amit mashol mem. Van h megüt , kárt tesz a ruhaimban.

Nem nezhetem a tevet csak ha ö mar megunta . Felek attol h orditozni kezd es a szomszedok feljelentek es kilakoltatnak

Amugy jolelku adakozo szereti az allatokat , sajnalós.

Nem tudom miert kapom mindenkitöl ezt , minden amit masert tettem megbosszulta magat , es semmi hála nem volt benne. Mit tehetnek h ne ilyen cirkusz életet eljek ?



2016. jún. 14. 19:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ilyen komolyan van?!? :o

Nem nevel(te)d mert mit szólnak a szomszédok???? 😅😅😅

2016. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
54%
De nem értitek, hogy nem a gyerekkel van baj, hanem a Kérdezővel? A gyerek kizárólag arra reagál, ahogy a szülei viselkednek. Nem a gyereket kell elverni, hanem a kérdezőnek saját magát rendbe hoznia.
2016. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel a családi hagyományt folytatod.

1. Vagy idomár típusok voltak a szüleid, maximális elvárásokkal, és állandóan herótoztak és semmi nem volt elég jó nekik.

2. Vagy csak apád volt az okosság tudója, és édesanyád is te is hozzászoktatok ahhoz, hogy ő osztja az észt.


Különben már az első pillanattól kezdve nem lett volna természetes, hogy a férjed, vagy a lányod félelemben tartson és terrorizáljon, lehordjon.


Sürgős szakmai segítségre van szükséged a dolgok rendbehozásához. Mindenképpen fordulj pszichológushoz!!!

Sem az öngyilkosság, sem a terrorizálás önvédelem nélküli viselése nem megoldás a problémára.

A lányodnak szüksége van arra, hogy egy normális családban, normális anya mellett, normális értékrendet felszedve nőjön fel!

Különben ő is defektusos lesz.

2016. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!