Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ekkora probléma ez, hogy nem...

Ekkora probléma ez, hogy nem akarunk nyaralás alatt az unokatestvéremmel és a családjával egy légtérben lenni?

Figyelt kérdés

Isten igazából nem is akartam, hogy közös nyaralás legyen de végül bele mentem. Mondtam akkor is, hogy okè menjünk együtt de legyünk külön.

Olaszországba megyünk egy hotel apartmant neztünk.

De erősködtek, hogy apartmant vegyünk ki mert úgy olcsóbb.

Mondtam, hogy már mikor beszèltünk róla akkor mondtam hogy nem akarok egy lègtérbe lenni, legyen meg mindenkinek a magán szférája stb.

Most megy a sèrtődès, hogy én jól kicsesztem velük...

Amúgy az olcsóbb az 8e ftot jelent, de így nincs benne a fèlpanzió.



2016. jún. 26. 17:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
15%
És mondjuk ha megbeszélnéd velük?
2016. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
1%
Csak bugyiban lenni nyaralás alatt mindenhol gáz. (Még otthon is) Se mással nyaralni,akár rokon, akár barát elég necces, főleg ilyen pici gyerekekkel.
2016. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy mikor foglaltuk volna a szállást akkor jött ez hogy ők úgy gondoltak hogy az apartmanba megyünk mert ólcsóbb. Mikor előtte már megbeszéltük, hogy nem így lesz.


Nem gondolom, hogy alvásnál a 30 fokba gáz.

Lehet neked ruhában kènyelmes, nekem anélkül.

2016. jún. 26. 18:41
 14/32 anonim ***** válasza:
10%
Azt hittem, tizenéves vagy. Neked gyerek? Minek? Te se nőttél fel a hiszti alapján.
2016. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Màr nem tudom miért lenne hiszti.

Ha bunkó lennék, lefoglalnám ott a szàllast ahol akarom és őket meg letojnám.

2016. jún. 26. 18:53
 16/32 anonim ***** válasza:
14%
ezt kellene csinálni, nem agy noname oldalon osztani őket a hátuk mögött.
2016. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem akarom százszor ismètelni magam, hogy beszéltünk velük.
2016. jún. 26. 19:08
 18/32 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj meg de az hogy ez a helyzet így alakult nagyrészt magadnak köszönheted.Miért nem hallgattál az első józan ész szavára? Teljesen igazad van amúgy. A te pénzed, a te nyaralásod így annak kellene lennie amit te szeretnél. Már az elején ki kell tartani, mert akkor csak először néznek rád furán, de jó esetben elfogadják a döntésed. Ha később másítod meg, abból lesznek az igazi haragok és megsértődések. Ha ilyen rokonaid vannak akik rátok telepednek akkor azt sem célszerű elmondani hogy nyaralni készültök. Jusson ez eszedbe jövőre. Kérdezik már tavasszal, mentek nyaralni? A válasz: ááá biztos nem, nincs pénz, idő stb..Aztán szépen te meg foglalsz magatoknak. Nyaralás előtt pár nappal elújságolod, vagy esetleg nyaralás után hogy hú még is csak kaptál szabadságot és eltudtatok menni. Rossz dolog, ha az embernek hazudnia kell, de ha ez kell az ilyen rokonoknak akkor ez kell. Vagy mikor a nyaralás szóba jön akkor nagy hangon hangoztatod hogy ez családi nyaralás lesz hármasban, és mikor kezdik a hülyeséget akkor újból csak azt kántálod családi nyaralás hármasban, senkit nem akartok. Ha még van módod bármiben változtatni legyen az az úti cél vagy időpont vagy szállás vagy ellátás, ne habozz tedd meg bátran. Így is úgy is rosszul jössz már ki. Úgy is sértődés van már, akkor amiért fizetsz az olyan legyen amit te akarsz. Én lemondanám és nem közösködnék.
2016. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
95%

Na jó, a nem tudom, hány nicken író hisztizős troll kedvéért lefordítom:

- rokon felvetette, hogy közös nyaralás legyen

- kérdező nem akarta, de végül rábólintott, azzal a feltétellel, hogy külön szobájuk lesz

- rokon felvetette, hogy mégis legyenek hatan egy szobában

- kérdező erre már nem bólintott rá, mert már korábban is jelezte, hogy ezt nem

- rokon rinyál és manipulálni próbál.


Az, hogy a közös nyaralásba beleegyezett, nem jelenti, hogy a közös szobába és egymás nyakán élésbe is.


Kérdező, foglaljatok külön apartmant, legközelebb meg ne menjetek bele a közös nyaralásba se, ha ennyire idegesítő rokon akarja.

2016. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 aHermann ***** válasza:
96%

Szia!

Szerintem nagyon gyorsan tisztázzátok a helyzetet, mert ez így nem nyaralás lesz, hanem rémálom. 2 helység 6 főre szerintem kevés. Az egy fürdő is necces, főleg, ha wc is bent van. Ki alszik a nappaliban, a másik család átvág rajta a wc-re? Már technikailag is felvet a dolog problémákat.

Kellene külön kulcs is mindenkinek, hogy ne legyetek 'összenőve'.


8e Ft. pedig semmi, a félpanzióval meg tényleg pihennétek. Reggeli vacsi megoldva, nem kell üzleteket keresni, főzni, éttermeket vadászni. Egy normál éttermi főfogás inkább 20 euróhoz közelít/fő + az ital.


Ha megsértődtek, így jártak, esetleg vázold fel a technikai nehézségeket, ha nem jó a 2 szoba (vagy nekik a külön apartman) menjetek egyedül. Amúgy lehet, hogy a közös apartmannál ti járnátok rosszabbul, ha ők 8e-ért pattognak.

2016. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!