Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ekkora probléma ez, hogy nem...

Ekkora probléma ez, hogy nem akarunk nyaralás alatt az unokatestvéremmel és a családjával egy légtérben lenni?

Figyelt kérdés

Isten igazából nem is akartam, hogy közös nyaralás legyen de végül bele mentem. Mondtam akkor is, hogy okè menjünk együtt de legyünk külön.

Olaszországba megyünk egy hotel apartmant neztünk.

De erősködtek, hogy apartmant vegyünk ki mert úgy olcsóbb.

Mondtam, hogy már mikor beszèltünk róla akkor mondtam hogy nem akarok egy lègtérbe lenni, legyen meg mindenkinek a magán szférája stb.

Most megy a sèrtődès, hogy én jól kicsesztem velük...

Amúgy az olcsóbb az 8e ftot jelent, de így nincs benne a fèlpanzió.



2016. jún. 26. 17:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Mivel nincs egyenlőre lefoglalva a szállás, nem értem mi a gond, nekik úgy is jó lenne, nektek meg nem, meg is mondtad, minden oké. Egyébként szerintem nem jó ötlet úgy nekiindulni egy nyaralásnak, hogy te igazából nem is akarsz velük menni. A nyaralás nagyon kényes dolog, sokszor szerelmespárok is nyaralás alatt vesznek össze, meg kell válogatni kivel mész, csak olyannal szabad, akivel tényleg jó a kapcsolatod, különben minden piszlicsáré dolgon vitatkozni fogtok, sőt a ti esetetekben már most is ez történik. Tulajdonképpen csak a fürdőn kellene osztoznotok, van külön szobátok, de már most megy a vita, hogy neked így nem jó, hát azért nem jó neked, mert igazából egyáltalán nem velük szeretnél menni. De sokkal rosszabb lesz ez majd a nyaralás alatt, amikor semmiben nem tudtok majd megegyezni, és mindenki úgy jön majd haza, hogy kár volt erre a xar nyaralásra pénzt költeni.
2016. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
80%
Azért igenis fontos a szállás milyensége. Nyilván nem luxus, 5-6 csillagos szállásról beszélek, bár aki meg tudja fizetni miért ne mehetne. De pl. nálam alap, hogy kizárólag klímás szállodát/apartmant választok. Ha nincs klíma, már lapozok is tovább. És baromira nem mindegy pl., hogy egy hostel szerűben száll meg valaki (főleg kisgyerekkel), ahová esetleg a fiatal suhancok is jobban ki tudják fizetni az árat és várhatóan éjjel kettőkor dajdajozva mennek haza, vagy kulturált szállodát választasz, ahol várhatóan kevesebb ilyen jellegű problémád lesz.
2016. jún. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!