Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha ti erről tudnátok, elmondan...

Ha ti erről tudnátok, elmondanátok a szüleinek?

Figyelt kérdés

Unokatesóm 23 éves, beképzelt, műszaki egyetem végzős fiú, akinek az apja német (Németországban él) és nem tud magyarul, az anyja (nénikém) meg itt él, vele lakik,de ez lényegtelen). A lényeg, hogy jóban vagyunk, néha megosztunk egymással kínos dolgokat, és elárulta nekem, hogy a szomszédjukban lakó férfi feleségével néha lefekszik, de néha szégyelli érte magát, mrt ha találkozik a szomszéddal, köszönni kell neki. Azon gondolkodik, hogy ha az anyjának elmondja, akkor az kiüzen az apjának Németországba és akkor büntetésből nem fog neki hazaküldeni extra pénzt, de az anyjával szívesen megosztaná ezt az infót, csak nem meri, mert nem biztos, hogy nem fog kiüzenni az apjának. Én meg szeretném, ha unokatesóm kicsit visszavenne a nagyképűségéből és amúgy szerintem meg disznóság, amit csinál és én elmondanám a nénikémnek a titkát, amit amúgy el akar mondani ő is, csak nem meri. Mi a véleményetek erről?

18 F



2018. jan. 9. 11:23
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
88%
Semmi kozod hozzá,felnottek,eldontik kivel mikor mit. Te is szerezz not és ne mástol irigyeld a lehetőséget.
2018. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
69%
Azon gondolkozol hogy áruld el? A másik meg a lóvé miatt aggódik...gecc de szánalmas egy család ez te.
2018. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon visszataszító, sőt, undorító a hozzáállásod! Semmi közöd két felnőtt magánéletéhez! Törődj a magad dolgával.
2018. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
85%

Röhejes vagy, kérdező. Nőj már fel.

Semmi közöd hozzá sem neked, sem az anyjának, hogy kivel fekszik le az unokatesód.

Egyedül neki van hozzá köze, a nőnek, meg a férjnek. Senki másnak.

2018. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Senki szerint nem erkölcstelen az a kapcsolat, csak szerintem? Utolsó, ha nincs senkinek semmi köze a dologhoz és nem kell ezt elítélni, akkor kettejükön kívül a férjnek miért van hozzá köze? Vagy mégis el kell ítélni, csak én ne szóljak róla?
2018. jan. 9. 12:42
 16/47 anonim ***** válasza:
78%
Neked sincs közöd hozzá meg az anyjának sincs meg a te anyádnak sincs meg senkinek. Hadd bénázza el ő a dolgait, jól halad vele, ne zavard meg.
2018. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj! A nő az erkölcstelen, nem a pasi hiszen ő nem házas. A másik hogy a nőnek is lehet oka van hogy félrejár. Ki tudja? Lehet a férje már évek óta hozzá sem nyúl. Ezt mi nem tudjuk. Se neked sem anyukának köze nincs hozzá. Ez csak 3 emberre tartozik. Ennyi. Zárd le, emézd meg és csajozz be. Akkor talán nem irigykedsz. Sok ilyen van de addig míg nem nálam addig nem érdekel és ítélkezni sem kell hiszen nem látunk bele a dolgokba.
2018. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem váltod le néha a holgynél? Amugy meg nincs hozzá sok kozod. A férj meg majd megtudja valoszinú,de az se a te dolgod. A házasság ahol valaki félre jár,annak már ugy is lottek, sok értelme nincs,csaklátszat. 90 % a házasságoknak látszat,aztán mindkét fél félrejár,mert igy kényelmesebb..
2018. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
89%

Mit nem értesz azon, hogy sem neked, sem unokatesód anyjának-apjának nincs köze a dologhoz?

Te legfeljebb 18 évvel ezelőtt születtél, de szellemileg igen le vagy maradva, már úgy a stílusodból ítélve. Ami olyan 8 éves szintre enged következtetni. "Beárulom a szüleinél". Nem vagy te felnőtt.

2018. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
90%
De igen disznóság amit tesz, de az is az lenne ha te beárulnád. Ne avatkozz bele.
2018. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!