Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha ti erről tudnátok, elmondan...

Ha ti erről tudnátok, elmondanátok a szüleinek?

Figyelt kérdés

Unokatesóm 23 éves, beképzelt, műszaki egyetem végzős fiú, akinek az apja német (Németországban él) és nem tud magyarul, az anyja (nénikém) meg itt él, vele lakik,de ez lényegtelen). A lényeg, hogy jóban vagyunk, néha megosztunk egymással kínos dolgokat, és elárulta nekem, hogy a szomszédjukban lakó férfi feleségével néha lefekszik, de néha szégyelli érte magát, mrt ha találkozik a szomszéddal, köszönni kell neki. Azon gondolkodik, hogy ha az anyjának elmondja, akkor az kiüzen az apjának Németországba és akkor büntetésből nem fog neki hazaküldeni extra pénzt, de az anyjával szívesen megosztaná ezt az infót, csak nem meri, mert nem biztos, hogy nem fog kiüzenni az apjának. Én meg szeretném, ha unokatesóm kicsit visszavenne a nagyképűségéből és amúgy szerintem meg disznóság, amit csinál és én elmondanám a nénikémnek a titkát, amit amúgy el akar mondani ő is, csak nem meri. Mi a véleményetek erről?

18 F



2018. jan. 9. 11:23
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
70%
És ha a nagyapád utált egy szőkét ötven éve, akkor te most utálni fogod mindet? Hülyegyerek.
2018. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
30%

Nem!

Majd elmondja a fiu vagy ha nem örökre titok marad!

Kivéve, ha lebuknak!

Egyébként ezt hívják pletykának!

Amikor valaki bizalmasan elmond valamit és az illető gerinctelen módon továbbadja!

Ha a fiu azt akarja, hogy te mondd el, akkor majd megkér rá!

Ne keverd azt a bizonyost, mert a végén a te nyakadba ömlik!

2018. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
39%
nem bunkóságból, de zsidók vagytok, vagy mit fostok ennyire tőlük a mai napig?
2018. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
A nagyapám a régi jó időkben hisz, amikor fiatal volt és amikor apám gyerek volt, ezt szokta mondani, és akkor nem szerették a németeket, ez az oka, a régi rendszer, amiben apám és nagyapám még mindig hisz.
2018. jan. 9. 20:47
 45/47 anonim ***** válasza:
50%

Ilyet már láttatok?

A 42-es lemásolta a hsz-emet és a sajátjaként tünteti fel.

Én a 6-os hsz-t írtam.

2018. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
5%
Nekem nem lehet ugyanaz a véleményem?
2018. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Téged nem az erkölcstelenség zavar, hanem hogy nem veled történnek ezek a dolgok. Kicsinyes, szánalmas, kis szarkeverő patkány vagy.
2019. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!