Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha ti erről tudnátok, elmondan...

Ha ti erről tudnátok, elmondanátok a szüleinek?

Figyelt kérdés

Unokatesóm 23 éves, beképzelt, műszaki egyetem végzős fiú, akinek az apja német (Németországban él) és nem tud magyarul, az anyja (nénikém) meg itt él, vele lakik,de ez lényegtelen). A lényeg, hogy jóban vagyunk, néha megosztunk egymással kínos dolgokat, és elárulta nekem, hogy a szomszédjukban lakó férfi feleségével néha lefekszik, de néha szégyelli érte magát, mrt ha találkozik a szomszéddal, köszönni kell neki. Azon gondolkodik, hogy ha az anyjának elmondja, akkor az kiüzen az apjának Németországba és akkor büntetésből nem fog neki hazaküldeni extra pénzt, de az anyjával szívesen megosztaná ezt az infót, csak nem meri, mert nem biztos, hogy nem fog kiüzenni az apjának. Én meg szeretném, ha unokatesóm kicsit visszavenne a nagyképűségéből és amúgy szerintem meg disznóság, amit csinál és én elmondanám a nénikémnek a titkát, amit amúgy el akar mondani ő is, csak nem meri. Mi a véleményetek erről?

18 F



2018. jan. 9. 11:23
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
90%
Az a véleményem hogy te ne avatkozz bele más dolgába. De 18 évesen sok eszed nem lehet ha ilyen dolgokkal foglalkozol.
2018. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
84%
Csak azért ne áruld be őt, mert nagyképű, és majd ettől "kisebb lesz az arca." Azt csinál, amit akar, vagy kiderül egyszer vagy nem, ha neki ennyi gerince van, hogy a szomszéd szemébe tud nézni, hát ez van. De ne avatkozz bele, örülj, hogy neked nincs ilyen problémád.
2018. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
83%
Lehet nincs is így, csak a kis buta unokatesójának akart egy nagyot mondani, aki szépen rá is ugrott a kukira! :D Gratulálok! tényleg 18 éves vagy?
2018. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
85%
Baromira semmi közöd hozzájuk. Ő a feleség és a férjre tartozik, de őt csak akkor érinti ha kiderül. Ilyen dolgot titokban kell tartani, pláne nem anyukáknak elmesélni. Ha ilyen titkot rád bíznak illik tudni meg is tartani. Illetve ha kitalálnál törvény szerű mindenki szarul jönne ki a dologból de te a legrosszabbul.
2018. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
86%

Itt nem az a kérdés kedves kérdező, hogy mi az erkölcstelen és mi nem. Erkölcstelen? Igen.

Ez feljogosít téged bármire? Abszolút nem. Egy dolgot tehetsz. Ha ennyire zavar, hogy az erkölcsi nézeteitek nem stimmelnek, akkor nem kell barátkozni ennyi.


Majd ha felnősz és lekerül a rózsaszín szemüveg rájösz, hogy az életben számtalan ilyen vagy rosszabb erkölcstelen dologgal kell majd szembe nézned.

2018. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Andizsuzsi ***** válasza:
91%

"Az anyjának sincs hozzá köze?"


Felnőtt ember szexuális életéhez semmi köze nincs sem az anyjának, sem az unokatestvérének sem más rokonának. Ha lelkiismeretfurdalása van amiatt, amit csinál, akkor ne csinálja.

2018. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
89%
Persze, azért akarod bemártani, mert annyira zavar a szituáció erkölcstelensége, nem pedig azért, mert szerinted beképzelt :D Szánalom. Senki nem kötelez arra, hogy szóbaállj ezzel az emberrel, de senki szexuális élete nem tartozik rád a sajátodon kívül. Csak szólok.
2018. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
83%
Persze, azért akarod bemártani, mert annyira zavar a szituáció erkölcstelensége, nem pedig azért, mert szerinted beképzelt. Nem csak azért,biztos mert irigy mert uncsiteso pár évvel idősebbként élvezkedik,ő meg még 12 éves árulkodos,elvették a homokozó lapátom kisfiu szinten van 18 évesen is. :P
2018. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
85%

Minden utálja az ilyen "önjelölt segítőket", akik nem csinálnak mást, csak belepofátlankodnak másnak az életébe.

Semmi közöd ahhoz, hogy unokatesód meg a családja meg a szomszédja mit csinál.

2018. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mondanám el, és azt sem értem ő miért akarja elmondani az anyjának. Előbb-utóbb úgyis minden kiderül, de ne te legyél a balhé okozója. Amúgy nem lehetsz vele annyira jóban, ha ilyeneket írsz róla és le akarod buktatni. Te mit szólnál ha ő is továbbadna olyan kínos dolgot, amit te meséltél neki?
2018. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!