Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te megkérdezed az ismerősödtől...

Te megkérdezed az ismerősödtől miért ilyen nagydarab? Nem bunkóság?

Figyelt kérdés

Ballagáson voltunk. Alig hogy megérkeztünk az ebédre, nem sokkal rá oda jött egy nő hozzám, (nekem nem rokonom, a ballagó diák apai ágán rokona a ballagónak, én pedig anyai ágon vagyok rokon). És alighanem kérdőre vont, hogy én mit szedek a pajzsmirigydemre?! Teszem hozzá, senki nem tudhatta hogy szedek e rá valamit nem nem, de ő már azzal jött mit szedek rá. És valósággal előadta hogy neki van egy munkatársa aki akkora mint én, és hogy én ezt ne hanyagoljam el, kezeltessem stb. Köpni nyelni nem tudtam. A csajjal beszélő viszonyba sem vagyok, annyi hogy évi egy aalkalomkor találkozunk, de akkor sem beszélünk. Most meg jön és valósággal rám veti magát hogy kövér vagyok...

Rosszul esett a dolog, és a kedvem is elment mindenféle bulizástól.

Szerintetek jogosan?


Szerintem most arra ne térjünk ki hogy kezelve van e vagy sem, mekkora vagyok mekkora nem, csak az érdekel mit gondoltok erről a hirtelen felvilágosításról?


2018. jún. 16. 20:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nem tiszta,hogy hogyan is zajlott a dolog. Kérdőre vonni valakit vagy rákérdezni valamire nem ugyan az. Valószínűleg látszik,hogy meg van nagyobbodva a pajzsmirigyed,én is azonnal kiszúrom. Mivel én is átestem egy nagyon durva pm túlműködésen és pontosan tudom,milyen következményei vannak,így igen, van hogy odamegyek valakihez és felhívom rá a figyelmét. Persze nem úgy kezdem,hogy bmeg mekkora nagydarab vagy már,kezeltetsd magad. Ugyan így,ha látom,hogy pici babát ültetnek,kompoztatnak. Mikor felelsküdtem a diplomámra,benne volt a felvilágosítási kötelezettség is. Természetesen ez már intelligencia kérdése,hogy milyen módon teszi meg az ember. Visszakanyarodva a kérdésedhez, ismerni kellene az egész szituációt és kizárni a sértődöttségből induló felnagyítást. Nem azt mondom,hogy hazudsz,de ha az ember olyan helyzetbe kerül,ami kellemetlen,hajlamos "ferdíteni".
2018. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
83%

Kiskorom óta kövér vagyok, sosem zavart annyira, ha megjegyzést tettek, mert tudtam, hogy igaz. Engem a "miért nem fogysz le?" típusú kérdések bántottak, mert az úgy hangzik, mintha egyszerű lenne, de én nagyon nagyon nehezen fogyok, és ettől analfabétának

érzem magam.

2018. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
73%

Ha úgyse látom gyakran a rokont, kipécéztem volna valami hibát a nőn és arra kérdeztem volna vissza, pl. "Lehet, hogy maga most is vékony, de az arcán már most kiül a rossz indulat és az bizony öregíti az embert. Legalább nekem nem kell plasztikáztatnom, ha fiatalos arcot akarok. Tudok egy jó plasztikai sebészt a táskáira, megadjam a telefonszámát?"


Visszavenne az arcából, nyugodj meg!

2018. jún. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen történet kellene még. Ez így történt ahogy leírtam. A csaj oda viharzott a semmiből és kerdore vont hogy mit szedek a pajzsmirigyemre? Egyébként nincs megnagyobbodva, nincs ott semmi látható dudor!
2018. jún. 17. 07:59
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanezt egy vadidegen nő adta elő a boltban sorbanállás közben. Ez egy ember típus.
2018. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legjobb barátnőd lenne es tapintatosan utalna arra, hogy el kellene menned kivizsgáltatnod magad, hogy rendben vagy-e, akkor azt mondom ok.

De egy alig ismert emberről van szó, semmi köze a te dolgaidhoz.

Viszont a kisfiam pufóka volt kisgyerekként, mára már inkább csak húsos, de nem kövér.

Viszont kisebb korában párszor ismeretlen öreg asszonyok is szemrebbenés nélkül oda szúrták nekem, hogy 'kövér ez a gyerek'.

Tehát vannak ilyen emberek.

És nem, nem mondanám vagy kérdezném. Foglalkozzon mindenki a saját dolgával

2018. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 babyboom567 ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

1.A rokon bunkó volt.

2.Válasz arra hogy szeded e a gyógyszert az,hogy "juli néni, ausztus 21.-ére van időpontod az endokrinológiára,ott fognak adni hormonvérvételre beutalót"

3.Ha tovább folytatja akkor,"juli néni, különben már 5 kilót fogytam, hisz nem tetszett látni régen.

ha ezek után is folytatja, akkor bunkón válaszolni,hogy"juli néni dagadt vagyok,mert pistivel a szex igy jó,mert a férjem dagifetisiszta"És nem nem akarunk gyereket ebbe a bunkó világba,úgyhogy ezen ne tessék aggódni.

2018. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Nem néni, kb. 40 éves a nő.

Nagyon ciki volt nekem azok előtt is akik hallották a dolgot...


Az ember máshogy fogadja ezt ha egy rokona vagy barátja finomat felhozza a dolgot, mintsem egy látásból ismert valaki rohanja le.

Sajnos én mindent magamra veszek, más téren is, ahogy ezt is tegnap. Rányomta az egész napra a bélyeget.


Koszi a valaszokat!

2018. jún. 17. 10:15
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

69%-t hagyjad, tipikus fröcsögő vadállat.


Nekem van kövér ismerősöm, hát ő szokott mesélni sztorikat, a durva az, hogy kevesebbet eszik, mint én-laktam vele együtt.

Érdekes, hogy a kövéreknek-nagyon vékonyaknak tényleg előbb pofáznak be, mint mondjuk egy bagózó kismamának. :O

Az is tipikus, hogy legtöbbször olyan emberek okoskodnak, pofáznak másoknak kioktatóan, akiknek bőven van a külsejével gondja. Így próbálják kicsit jobban érezni magukat.

2018. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Szarjál bele! Téged most épp azért talált meg, mert kövér vagy, de hidd el az ilyen az élő fába is beleköt. Persze természetesen "csak a jó szándék" vezérli. Jól írta itt valaki, ez egy embertípus. Végtelenül álszent, és még csak megvédeni sem tudod magad, mert "na de hát ő csak jót akart".

Tanuld meg ezeket egy vállrándítással elintézni, mert sok helyen belefuthatsz ilyenekbe.

2018. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!