Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni egy pökhendi,...

Mit lehet tenni egy pökhendi, flegma sógornõvel?

Figyelt kérdés

Van nekem egy tesóm akivel nagyon jó a kapcsolatunk. Van neki egy baràtnõje,aki rendkívül pökhendi és flegma.Szóval elég sûrûn szoktak járni hozzánk. Amikor pl megkérdezek valamit pl. mi újsàg akkor flegmán pökhendien válaszol. Volt amikor felvettek egy középiskolába akkor tesóm jött gratulálni õ meg le se sz@rt. De a szüleimmel és a többi családtagommal kedves,mézesmázos.

Miért? Mit csináljak? Már kikészülök ha csak jönnek vagy rá nézek. Õ 32 én 16 fiú.



2019. máj. 1. 16:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem irigy amiért ő csak egy párkapcsolat, és soha nem lesz vérszerinti családtag. Veled vagy azért undokabb, mert te vagy a ,,legnagyobb” rokona a tesódnak, vagy azért mert nem fél tőled mert fiatalabb vagy. Én a helyedben levegőnek nézném, viszont ha piszkál, akkor szólj a bátyádnak. Minden normális férfinak a vére az első,ebből nő győztesen csak akkor kerül ki, ha a féri érzelmi nulla.
2019. máj. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
49%

"Minden normális férfinak a vére az első"

Csakhogy van az úgy, hogy nem normális, hanem szerelmes, és nem lát át a rózsaszín ködön...


"ebből nő győztesen csak akkor kerül ki, ha a féri érzelmi nulla"

Vagy ha csak megy a farka után...

2019. máj. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
73%
nezd te is levegonek ,es bizonyos esetekben fordits neki hatat mintha ott semm lenne
2019. máj. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
57%
Lehet tetszel neki, csak hát a korkülönbség és tiltott gyümölcs vagy.
2019. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
75%
Ugraszd ki a nyuszit a bokorból! Amíg leültök ebédelni kerüld el. Aztán a közös étkezés során beszélgess vele, légy érdeklődő irányába. Ha akkor is lenéző veled szemben, a szüleid és a tesód előtt kérdezz rá, hogy miért ilyen flegma veled. Így mindenki számára világos lesz, hogy milyen ember valójában.
2019. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
a helyzet változatlan de leszrom. a családnak nem akarok szólni mert nem szeretnék tesómmal osszeveszni.
2019. dec. 30. 20:49
 17/38 A kérdező kommentje:

Meg olyan is volt, hogy náluk voltam, gépeztem, bejön felháborodva, hogy beleittam a narancs üdítőbe, lebaszott.

Közben kiderült hogy testvérem ivott bele.

2020. jún. 15. 13:29
 18/38 A kérdező kommentje:

Miért lehet ilyen velem?

Soha egy rossz szót nem szóltam neki.

A családja elég fura, inkább nem részletezem...

2020. jún. 15. 13:31
 19/38 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen nem vagy neki szimpi. Biztosan veled is volt már olyan, hogy megmagyarázhatatlan ellenszenvet érzel valaki iránt, pedig nem szolgált rá. Nem kell vele foglalkozni. Ne is szólj hozzá. Nem kell vele bájologni, ha nem akar veled barátkozni.
2020. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Az lehet
2020. aug. 31. 15:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!