Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni egy pökhendi,...

Mit lehet tenni egy pökhendi, flegma sógornõvel?

Figyelt kérdés

Van nekem egy tesóm akivel nagyon jó a kapcsolatunk. Van neki egy baràtnõje,aki rendkívül pökhendi és flegma.Szóval elég sûrûn szoktak járni hozzánk. Amikor pl megkérdezek valamit pl. mi újsàg akkor flegmán pökhendien válaszol. Volt amikor felvettek egy középiskolába akkor tesóm jött gratulálni õ meg le se sz@rt. De a szüleimmel és a többi családtagommal kedves,mézesmázos.

Miért? Mit csináljak? Már kikészülök ha csak jönnek vagy rá nézek. Õ 32 én 16 fiú.



2019. máj. 1. 16:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
71%

Gusztustalan nárcisztikus szörny. Abba rúg bele akit a leggyengébbnek érez.

Mindenképpen beszélj a tesóddal és oszd meg vele az aggodalmaidat.

Figyelmeztetni kell. Próbálj normális hangnemben beszélni vele, hogy ne vegye sértésnek. A tesóddal kell beszélned, nem a nővel.

2020. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,hogy ez valami karmikus kapcsolat. A testvéred kedvéért tűrd el, és próbálj vele kedves lenni. A tesódra tekintettel vágj hozzá jó képed, de legalábbis, ha ezt műnek érzed, hogy vigyorogj, akkor legalább ne tegyél rá megjegyzéseket a tesód előtt, meg őelőtte. Meg amúgy olyan valaki előtt, akitől sanszos, hogy visszahallatja. Tehát szerintem ennyi elég. Fogadd el őt, hát most nem tudsz vele mit csinálni; mégis mit tennél. Ha a tesóddal jól kijönnek, elvannak egymással, jó ez most így nekik, akkor az tök jó. Esetleg egyszer úgy mellesleg megemlítheted a tesódnak, hogy neked picit kétszínűnek tűnik, ha mondjuk ezt érzed, vagy valami, tehát úgy kedvességből finoman figyelmeztetheted; hogy nem biztos,hogy olyan aranyos, mint amilyennek mutatja magát; de ha ő vele szeretne élni, akkor tiszteletben tartod a döntését. És ennyi. Ennél többet nem kell tenned; elvégre nem te akarsz együtt élni a sógornőddel, hiszen ő a tesód párja.
2020. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat😀
2020. aug. 31. 21:33
 24/38 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy nem tudja, gyereknek vagy kispasinak kezeljen teged. Mikozben te egy komoly ferfi vagy, es triplan serti az onerzeted egy ketszer annyi idos notol.

Egyik fuleden be, masikon ki. Neked majd nem ilyen nod lesz.

2020. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
79%
Legalább bocsánatot kért, amiért ok nélkül lebszott a narancslé miatt? Kerülném, nem járnék oda. Mellesleg ha nagyon flegmázik, mondhatod neki, hogy amíg te tisztelettel beszélsz vele, addig te is elvárod tőle a megfelelő hangnemet. Én már használtam ezt a mondatot, és az illető, nagyon visszavett, neked is ajánlom.
2020. szept. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
55%
Jól megkúrnám.
2020. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Nem kért bocsánatot
2020. szept. 1. 15:15
 28/38 A kérdező kommentje:
Vagy legalábbis nem emlékszem
2021. ápr. 10. 23:24
 29/38 A kérdező kommentje:

Amúgy azt vettem még észre, hogy ha valami nem úgy van ahogy szeretné vagy nem sikerül valami, akkor kapdos, nem lehet hozzászólni, mert hülyén válaszol.

De amikor ránézek, akkor mosolyog meg természetesen én is. Nem rossz ember, csak érdekes.

2021. ápr. 10. 23:27
 30/38 A kérdező kommentje:
#26 ne magadból indulj ki :)
2021. ápr. 10. 23:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!