Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni egy pökhendi,...

Mit lehet tenni egy pökhendi, flegma sógornõvel?

Figyelt kérdés

Van nekem egy tesóm akivel nagyon jó a kapcsolatunk. Van neki egy baràtnõje,aki rendkívül pökhendi és flegma.Szóval elég sûrûn szoktak járni hozzánk. Amikor pl megkérdezek valamit pl. mi újsàg akkor flegmán pökhendien válaszol. Volt amikor felvettek egy középiskolába akkor tesóm jött gratulálni õ meg le se sz@rt. De a szüleimmel és a többi családtagommal kedves,mézesmázos.

Miért? Mit csináljak? Már kikészülök ha csak jönnek vagy rá nézek. Õ 32 én 16 fiú.



2019. máj. 1. 16:57
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Meg amikor valamelyik csládtagom mond rolam valami negatív dolgot akkor szeret nevetni és ez is zavar :/

Pl. nem tudok elindulni autóval, mert félek benne (vezetni tanultam)



Meg van neki egy nővére, akivel sz@r a viszonya és tesóm nem kedveli és anyukám mondta, hogy azért lehet ilyen velem, mert tesóm szimpatizál a nővérével.

2021. ápr. 10. 23:32
 32/38 anonim ***** válasza:

Hello,én már valamikor írtam ehhez a kérdéshez, nem tudom, ez konkrétan felvetődött -e ,hogy vetélytársat lát benned. Esetleg. Tehát, hogy fél, hogy szebb vagy nála, meg ilyesmi, és akkor kompenzálni akarja. Tehát hogyha pl veled egy idős, akkro csak veled akar versenyezni. Hogyha vele egyidős nőnemű vagy.

Vagy pl nemtom, esetleg valamit tudat alatt fél attól, hogy te elvennéd őtőle a tesódat, akivel ő egy pár akar lenni, hogy tehát nehogy kiszorítsad, de ez már nem feltétlenül van így.

De egyébként érdekesség képpen hallottam már egy olyan sztorit, ahol az volt, hogy a csávó gyakorlatilag mintha a húgával járt volna, és amikor ott volt a húg, a csávó a saját barátnőjét, akivel elvileg párban ment oda, pl egy esküvőre meghívták őket párként, meg húgot is meghívták, na, szóval tehát olyankor a csávó a saját csaját, barátnőjét le se tojta; és tökre olyan érzése volt a csajnak, nemcsak,hogy mellőzve volt, hanem tényleg, minthogyha a párja a húgával járt volna együtt, mintha vele lett volna egy pár. Persze nem csókoloztak,meg ilyesmi, de ezt leszámítva teljesen ez a feelingje volt. És akkor lehet, hogy emiatt is akár lát benned vetélytársat, és emiatt is akar veled vetélkedni ,érzi azt, hogy veled vetélkednie kell.

Meg amúgy lehet, hogy pl félne, hogy befolyásolnád a tesódat, hogy "ne szeresse őt", és akkor ezért megpróbál téged esetleg "elbagatelizálni", nevetségessé tenni, kis "fölösleges, butácska személy"-nek beállítani. Tehát hogy így kicsit "ledegradál", leminősít téged, mintha "nem érnél semmit", és akkor a párja, a tesód nem fog annyira adni a véleményedre; tehát ezt reméli ettől akár esetleg, de ez nem biztos,hogy benne van;

Tehát lehet, hogy szimplán csak valami kisebbségérzete, komplexusa támad attól hogy esetleg téged szebbnek talál, és akkor azzal próbálja lenyomni az irigységét, az egyébkétn lehetséges, hogy pont, hogy túlkicsi egóját, lenyomni a saját kisebbségérzetét, megszüntetni, mérsékelni, hogy tehát azért -és úgy akar veled rivalizálni, hogy másban lenyom téged; másban próbálja meg magát jobban bemutatni; jobbszínben, jobbnak feltüntetni. Amúgy ez nem is biztos, hogy te vagy a szebb, de lehet, hogy ő például úgy látja, vagy más miatt irigy rád, modnjuk pl lehet, hogy jobb a stílusod, vagy szal pl mondjuk lehet, hogy az okosságod miatt irigyel, és akkor néha jól esik kinevetni téged .Mármint őneki jóleső, az ő számára. Hogy pl valami helyzetet tudja, hogy ő jobban oldott volna meg, de pl minden másban te talpraesettebb, ügyesebb, önállóbb vagy nála; és akkor élvezi, ha kinevethet kicsit téged is valami miatt, az "esetlenségedér". De amúgy szóval pl nem is biztos, hogy ő abban a szituációban, amikor bennevan abban az adott helyzetben, jobban megoldotta volna, mint te; de akár lehet is; de amikor benne vagy a szituációban, nem feltétlenül látsz rá kívülről, utólag viszont neki könnyű okosnak lennie, hogy ő máshogy csinálta volna; lehet, hogy pl ha ő is benne lett volna abban az adott szituban, ő is ugyanúgy reagált volna mint te, vagy pl lehet hogy még nem is lett volna olyan jó megoldása,mint a tiéd.

2021. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Lehet hogy vetélytársat lát bennem, de nem vagyok nála szebb meg okosabb sem szerintem. Egy kicsit husis vagyok.
2021. ápr. 11. 15:55
 34/38 A kérdező kommentje:

Néha szokott becézgetni is, szóval nem mindig értem a viselkedését.

Köszi a válaszod :)

2021. ápr. 11. 15:56
 35/38 A kérdező kommentje:

Amikor ő kérdez, akkor normálisan válaszolok.

A munkahelye nem annyira jó, ez is közrejátszhat?

2021. ápr. 11. 16:00
 36/38 A kérdező kommentje:
Szüleim is tudják hogy kétszínű
2021. ápr. 11. 16:22
 37/38 A kérdező kommentje:
Olyan is volt, hogy náluk voltam segíteni a kertben és ott volt a barátnője is. Amikor végeztünk, akkor őt hazavitte engem meg nem és szüleimnek kellett jönni értem.
2021. ápr. 11. 16:23
 38/38 A kérdező kommentje:

*Mert én később végeztem

ez lemaradt

2021. júl. 20. 17:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!