Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet azt feldolgozni,...

Hogy lehet azt feldolgozni, hogy a 63 éves anyámnak fontosabb a 82 éves anyja, mint én?

Figyelt kérdés

Minden téren, és rendszeresen az én káromra kedvez neki.


Úgy érzem, anyám nem nőtt fel, és azt is érzem, az öregasszony sosem fog meghalni.


Mitikus szörnnyé nőtt már a szemembe, aki halhatatlan, és aki uralkodik felettünk.


Nagyon fáj, hogy anyám mindenbe elém sorolja, hogy a szavam, véleményem nem számít, csak az anyja, csak az anyja...aki ezzel remekül vissza is él.



Nincs saját gyerekem, és sajnos nem is lehet.


De vmiért azt képzelem, ha lenne gyerekem, nekem onnantól kezdve ő lenne a legeslegfontosabb, és olyan nem lenne, hogy ártsak neki, anyám kedvéért, általa manipulálva.



2019. júl. 30. 21:09
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

# 19 ha te egy segítő anonim fórumon egy embert ismeretlenül letahózol és durván minőíted, mikor a problémáiról beszél, az rólad mond el vmit, és semmi jót.


tudod azt nem értem, a drága idődet miért töltöd akkor egy tahónak válaszolgtva, ki is lehet kerülni, más kérdéseket nézni, de nem, te direkt belerúgsz a másikba, és még élvezed is.


na, látod, ez az, ami szánalmas.


és éppen ezért nem túl hiteles, ha engem minősítesz, mikor láthatóan nem viselkedsz különbül, őt.

2019. júl. 30. 21:59
 22/32 anonim ***** válasza:
37%

TE ítélkezel anyád és nagyanyád felett. Mi csak ámulunk és bámulunk. Na húzzunk aludni, holnap korán kell kelni!

Altató:

https://www.youtube.com/watch?v=xgCiTn8SF0U

2019. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%

“# 19 ha te egy segítő anonim fórumon egy embert ismeretlenül letahózol és durván minőíted, mikor a problémáiról beszél, az rólad mond el vmit, és semmi jót.“


Kérdező. Ha te egy segítő anonim fórumon embereket ismeretlenül letaplózol és durván minősítesz, mikor csakis a leírásod alapján- ami semmi konkrétumot nem tartalmaz- véleményt formálnak és tanácsot próbálnak adni, az rólad mond el valamit, és semmi jót.

2019. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
92%

Én rúgok beléd? Drága, te kezdtél el undorító, lekezelő stílusban irkálni rögtön a legelső komment után. A 6-os pl nagyon kedves volt, te erre letaplózod és sértegeted.

Ezek után te csak ne kérj itt senkit számon a stílusa miatt, mert mivel ilyen agresszíven reagáltál már a legelső körben, egyszerűen nem érdemelsz mást cserébe.

2019. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
80%
Fogadj örökbe egy kölköt, akkor majd neked is lesz valaki. Nehogy már ezen múljon a dolog.
2019. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
27%

Állj! Állj! Állj!

Menyjél csaje haza magadnak!

2019. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
30%
Nem olvastam el a hozzászólásokat: értem, azt hiszem, amit írsz. Ezt csak egy magadba tekintessel vagy a családi történeted megertesevel tudod szerintem valahogy helyretenni magadban, meg ha alapvetően ezzel nem is értesz egyet. Ilyen irányba kene menned, hogy ne folyjon el az életed ennek terhe alatt, hanem értelmesen, a saját magad (érzelmi) irányításával elhesd.
2019. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, kérlek, egy jó okot mondj, hogy nem borítottad az asztalt, legkésőbb szakma vagy érettségi után?


Addig, amíg nem szeded össze magadat és nem szakítod meg jó anyáddal a kapcsolatot, ne várd, hogy lesz bárki, akitől lesz gyereked és ha tényleg szeretnél, jó lenne, ha nem 40 felett születne, vagy pont 40 évesen.


Emlékezz csak Szinetár Dórára, mi történt a 3. gyerekével. Konkrétan Down-beütése lett a gyereknek.

Szóval nem jó se 40 felett, se a tizenéves kor közepén sem szülni.

2019. júl. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
84%
Még egy unatkozó tini? Kétlem, hogy ezt egy velem egykorú írta volna. Ha meg igen, akkor szégyellem, hogy ilyen bunkók is vannak a korosztályomban. Sértegetés az megy, de konkrétumok írása, hogy érdemben tudjunk segíteni, az nem.
2019. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
60%

Anyád már nem fog változni. Bármit csinál, ami neked sértő, ő nem találja annak. Ha fejre állsz sem fogja elfogadni, hogy bánt téged. Gondolom már beszéltél vele, és mivel a kérdésed itt kötött ki, lerázhatott téged/ leminősíthette a problémádat.


Szélmalom harcot vívsz és magadat mérgezed így. Inkább egyszerűen sétálj ki a kellemetlen szituációkból.

2019. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!