Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom, mit csináljak? Nem...

Nem tudom, mit csináljak? Nem sokáig bírom.

Figyelt kérdés
Szüleimmel 1 házban lakunk. Van gyerekünk. 1,5 éves. Anyám bele szól mindenbe. Rengetegszer elmondtam neki, h hagyjon minket, h donthessuk el mi, h mi a jó nekünk. Persze ő mindig felkapja a vizet, ha szólok neki. Sajnos lehetőségünk nincs, h elköltözzünk. Állandóan ezen vitazunk. Úgy érzem megőrülök.

2019. aug. 6. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nincs albérlet lee lehetőség?
2019. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Semmibe szülés szokásos hibája. Albérlet is jobb szerintem ha ilyen a pálya.
2019. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát gondolom senki nem kényszerített, hogy csupasz s_ggel gyereket szülj anyád nyakára... Ha annyira kellett a babucika, akkor viseld a következményeket.

Tényleg nem értem az ilyeneket. Saját magukat nem tudják eltartani, de potyogtatják a gyerekeket, mintha kötelező volna. Aztán csodálkoznak, hogy megkérdőjelezik a döntéseiket.

2019. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Pedig itt csak a különköltözés a megoldás, mert nem fog az anyád megváltozni. Azzal, hogy odavett titeket, jogot formál arra, hogy dirigáljon. Mennyi a jövedelmetek? Te otthon vagy? Mert lehet, hogy dolgozni kéne menni, a gyereket meg bölcsibe.
2019. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mielőtt mindenki belém köt, azt elfelejtettem írni, h emeletes a házunk. Külön bejáratos, külön háztartás. Testvéreimet kifizettük a házból, amit utólag már bánok, h nem mentünk inkább külön lakni.
2019. aug. 6. 22:19
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Aaaaa, úgy imádom az ilyen kérdezőket. =D Nem tetszenek a válaszok, szóval gyorsan kiegészíti a kérdését valamivel, amitől nem csak hogy az egész helyzet megváltozik, de azonnal jobb színben tünteti fel magát.

Alig várom a következő részt!

2019. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha külön bejárat van, külön háztartás, akkor gyakorlatilag külön házban éltek csak nagyon közel egymáshoz. Ha 10 utcával odébb laknátok akkor is ugyanúgy beleszólhatna, nem? Max a nagy részét telefonon.

Persze fogalmunk sincs mi az, hogy "bele szól mindenbe", ahogy általában ilyen kérdéseknél. Nem mindegy, hogy tanácsokat ad és te hisztizel, hogy ne segítsen vagy erőszakosan meg akarja változtatni minden döntésedet stb. De gondolom nem is válaszra vársz, hanem sajnálatra és hogy az emberek szidják édesanyád viselkedését, mert az ilyen félinformációs kérdésektől mást nem várhatsz.

Amúgy meg ha annyira elviselhetetlen: ha van átjáró a két ház között, akkor falazd le, ne nyiss ajtót édesanyádnak, ne vedd fel a telefont, ne menj az ő kertrészükbe (kerítsd le egy részét sajátnak) stb stb. Vagy hallgasd meg a tanácsát, bólogass és csináld azt amit jónak látsz..

2019. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6os# minden rossz indulat nélkül írom, h azért írtam ki a kérdést mert hátha valakinek van tapasztalata e téren és kapok valamilyen tanacsot és nem zavar abszolút, ha nem értenek velem egyet az emberek. Tényleg elfelejtettem kiirni azt, h külön bejáratú a házunk.

#7es Nem sajnálatra vártam, hanem valami jó ötletre, amitől változhat a helyzet esetleg.

2019. aug. 7. 02:37
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha es a helyzet nem változik meg attól sajnos, mert kiegeszitettem a kérdést.
2019. aug. 7. 02:46
 10/14 A kérdező kommentje:
*Ja
2019. aug. 7. 02:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!