Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom, mit csináljak? Nem...

Nem tudom, mit csináljak? Nem sokáig bírom.

Figyelt kérdés
Szüleimmel 1 házban lakunk. Van gyerekünk. 1,5 éves. Anyám bele szól mindenbe. Rengetegszer elmondtam neki, h hagyjon minket, h donthessuk el mi, h mi a jó nekünk. Persze ő mindig felkapja a vizet, ha szólok neki. Sajnos lehetőségünk nincs, h elköltözzünk. Állandóan ezen vitazunk. Úgy érzem megőrülök.

2019. aug. 6. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

De mikor hol szól bele, ha nem együtt laktok? Ha elkezdi mondani, abban a pillanatban közlöd, hogy felnőtt vagyok, tudom, mit csinálok, és otthagyod. Neked kell kiállnod magadért határozottan, úgy, hogy érezze, hogy komolyan gondolod.

Ha ez külön lakás, nem lehet eladni és másikat venni?

2019. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha külön bejárat, külön háztartás tényleg, akkor hogy tudna már belepo....fázni?

Nálunk férjem felnőtt fia lakik úgy, hogy külön feljáró kívülről, teljesen külön lakás fölöttünk. Kb. négy hónapja nem is láttam, azt sem tudom, mikor jön, mikor megy.

2019. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet eladni, 1 ház, csak külön bejárat van és az udvar is 1. Főleg nyáron vannak veszkedeseink, mikor kiülünk, vagy kimegyek a kicsivel az udvarra. Ő is rögtön kijön, ami nem lenne baj, mert hát ugye látni akarja az unoka. De rögtön mondja a magáét, ha valamiről beszélünk, h mit hogyan csináljak.Mondtam már neki többször, h már felnőtt vagyok és ne kezeljen úgy, mint aki fogyatékos.
2019. aug. 7. 21:15
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem érti meg, akkor ott kell hagyni. Abból majd érteni fog. Ha elkezdi, abban a pillanatban bemész. Meg fogja tanulni, mert ez neki se jó.
2019. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!