Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnàm elmagyarázni...

Hogy tudnàm elmagyarázni anyának, hogy jobban kijövök a fiukal?

Figyelt kérdés

Nos, 17 éves lány vagyok és mióta csak az eszem tudom sokkal jobban kijöttem a fiukkal mint a lányokkal. Nem vagyok fius lány, én is szeretek ugyan ugy sminkelni,vásárolgatni stb. De egyszerűen nem szeretem a lányok társaságát. Folyton ki beszélnek mindenkit, mindig menni kell mindenhova csoportosan velük hogy ne haragudjanak meg, de a számomra legkínosabb ha elkezdenek olyan hangosan beszélni az utcán egy helyes srácról hogy ő is halja. A fiúkkal jól elvagyok. Lejárok velük kondiba, segítenek, lehet velük hülyéskedni akármiről, nem csapnak felesleges hisztiket és sokkal mélyebb barátságot tudok velük teremteni. Jobban tudok bennük bizni.

Nos eddig semmi baj nem lenne, csak hogy anya ezt nem akarja elfogadni. Szerinte kellene legalább egy baràtnő akivel csajos dolgokról is lehetne beszélni. Nem nézi jó szemmel hogy folyton csak fiúkkal megyek mindenhova. Volt hogy azt is megkérdezte nem-e leszbikus vagyok. Hiába bizonygatom hogy nem mindenféle összeesküvés elméleteket sző.

Hogyan magyarázzam el neki, hogy nem szeretnék lány barátokat mert eddig az összes ilyen lányos barátságomnak az lett a vége, hogy mekkora egy érzéketlen paraszt vagyok. (Khm, csak mert nem mentem el mozizni, meg fodrászhoz hanem ehelyett a fiúkkal kondiba mentem, vagy valami sorit néztem.)

Vagy egyáltalán miért gondolja azt hogy bajom lenne ettől? Kíváncsi vagyok hogy így kivülálló szemszögből ez milyen, vagy miért gondolja így.


2019. aug. 21. 22:45
1 2
 11/12 anonim válasza:
57%

Hát,ne avasd be anyukádat (?),ez is egy opció.

De egyébként biztos jönni fog egy olyan lány,akivel ugyanúgy el tudtok poénkodni,kondizni menni,és aki ugyanígy látja a világot mint te.Nem minden 16-17-18 éves lány egy hisztis,csoportnak megfelelni vágyó liba,akiknek az eszük valahol elveszett a bevásárlóközpontok bugyraiban:D

Btw szerintem nem kell magyarázkodnod arról,hogy milyen barátaid vannak.Őket szereted,velük beszélgetsz,velük járkálsz el,ennyi.Ettől nem leszel leszbikus (az sem lenne gáz,ha az lennél),sem rossz ember,sem olyan,akit meg kéne vetni.Ha meg nem érzed lányokkal jól magad,pláne,hogy anyukád nem erőltetheti rád a barátságukat.

Egy sok haverral körülvett 16 éves lány:)

2019. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%

"Szóval ne általánosíts kérlek."


Hol volt az általánosítás? Írtam olyat, hogy egy férfi sem tűri, ha a párjának csak fiú barátjai vannak?


Na meg egy kapcsolatban általában mindkét fél köt kompromisszumokat. Ha te erre nem vagy hajlandó, akkor ott nem csak a másik féllel van gond.


Kérdésedre válaszolva, ha már kérted:

Valószínű, csak fél, hogy rossz társaságban vagy. De ne anyukád válogassa a barátaid. Ha nem megy szépen, próbáld csúnyán.

2019. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!