Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak az én szüleim ilyen...

Csak az én szüleim ilyen engedékenyek? Pl. Megengedik, hogy a pasimnal aludjak, elmenjek bárhová Az osztálytársaimnak nem nagyon engedik 16 éves vagyok

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 12:32
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
56%
A "pasidnál" alszol... Nyilván keféltek is, ahhoz nem kell ottalvás sem, elég hogy pasid van!
2019. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
És ez egyelő gyerekkel ugye?
2019. aug. 26. 13:07
 13/50 anonim ***** válasza:
41%
Nem, kicsi lány, nem egyenlő vele, de esély van rá. Ha a szüleid albán orvosok és esetleg vették a fáradságot arra is, hogy felvilagositsanak, akkor nyilván azt is elmondtak: 100% biztonságot adó fogamzásgátló módszer nem létezik. Namarmost ha két felnőtt él aktív nemi életet, akkor jó esetben megbeszélik, mi lesz a döntésük egy nem kívánt terhesség esetén. Két gyerek között ez egyrészt nehezebben megy, másrészt kb fogalmuk nincs róla, hogy a valóságban milyen egy terhesség, gyerekvallalas-neveles vagy egy abortusz.
2019. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
62%
Azért az engedékenység és nemtörődömség között is van különbség. Az, hogy valaki 16 éves gyereknek hagyja, hogy oda menjen, ahova csak akar, engedi, hogy pasizzon és még azt is, hogy a pasijánál aludjon és aktív nemi életet éljen, már erősen a nemtörődöm kategória, de ez legyen az ő bajuk...
2019. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
82%
kiegtem megint 😂
2019. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a 17, 18 éves lányok is ici pici kicsikék jaj meg ne szoptassam őket anyatejcivel... Komolyan mondom, nem minden 16 éves életképtelen egy analfabéta fÓs. Kérdező, nyilván erős és bizalmas szülő-gyermek kapcsolatra vall, hogy engedékenyek, és valószínűleg nem csinálsz meggondolatlanságot.

És akik azt írják, hogy ,,légy felnőtt akkor is, mikor bejelented hogy terhes vagy...". Terhesség? Manapság az óvszer (esetleg foggátló) az túl stílustalan a gyakorikérdésezők számára vagy mizu?

Szerintem az itt kommentelő anyukák/apukák 90% szimplán csak féltékeny a fiatalságra, mert túlságosan besavanyodtak a szürke mindennapokba, vagy erősen korlátozott gyerekkoruk volt.

2019. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
59%
Az én szüleim is engedik,hogy itt aludjon a barátom és igen foglalkoznak velem.Nem inkább korlátozások vannak nálam,hanem feltételek.Például nem mehet az átlagom 4,5 alá és önállóan viselkedjek (szobatakarítás,tanulás,házimunka). Emiatt pedig jobb is a kapcsolatom velük,mert mindent megbeszélhetek velük.
2019. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
#17 ez valahogy nálunk is így működik
2019. aug. 26. 14:12
 19/50 anonim ***** válasza:
60%

Anyaként én sem értem ezeket a válaszokat. Itt mindenki elfejtette, hogy volt fiatal?


16 évesen már azért nem tök hülye az ember. Én legalábbis biztosan nem voltam az és fel tudtam mérni mi jó és mi rossz döntés. De lehet hogy az itt nyilatkozók ekkor még teljesen felelőtlenek voltak ezért feltelezik rólad is.


Nyilván jó a viszonyod a szüleiddel, bíznak benned és a saját nevelésükben. Nincs ebben semmi extra, így lenne normális.

Az én szüleim is bíztak bennem mehettem sok felé, mindig tudták mikor hol vagyok. Sosem kamuztam. Ismerték a barátaimat is.

2019. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
58%
Én nem felelőtlen voltam 16 évesen hanem szűz. Eszembe sem jutott ennyi idősen széttenni a lábamat senkinek. Szóval fel sem merült hogy ott aludjak egy pasinál. És nem, nem vagyok 80 éves csak 24. Ezen kívül engedtek menni, csak annyi volt, hogy tudják hova megyek. Én biztos nem engedném a lányomnak hogy a pasijával aludjon max akkor ha legalább fél-1 éve együtt vannak.
2019. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!