Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak az én szüleim ilyen...

Csak az én szüleim ilyen engedékenyek? Pl. Megengedik, hogy a pasimnal aludjak, elmenjek bárhová Az osztálytársaimnak nem nagyon engedik 16 éves vagyok

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 12:32
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
65%

Dtd1


Milyen élvezetért? Gyerekek még. Mindent nem lehet nekik amit felnőtteknek. A szexet nem tudom megtiltani, de nem kell nekik együtt aludni

2019. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
35%
Akkor feleslegesen vannak együtt hogy ha semmit nem csinálnak.Testileg érettek hát csinálják 14 a törvényes korhatár amúgy is.
2019. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
A pasim 19 éves
2019. aug. 26. 16:06
 34/50 anonim ***** válasza:
62%

Dtd1


Még mindig nem a szex a probléma, bár azt is korainak tartom, hanem, az együtt alvás. Amúgy te folyamatosan szexelsz vagy alszol a partnereddel? Nálunk a kapcsolat ennél több. Igaz, én nem 16 vagyok

2019. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
13%
Nem értem minek ez a körítés hogy kapcsolat meg ilyenek,az emberben ott van az ösztön amit ki akar élni.Nem kell eköré semmilyen rózsaszín felhőt keríteni.
2019. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
70%
16 évesen jöttem össze a barátommal, másfél hónap után rendszeresen egymásnál aludtunk, mert messze laktunk egymástól. Több, mint fél év után (addigra 17 évesen) feküdtünk le először, mert én akkor éreztem készen magam erre. Azóta 5 év telt el, a kapcsolat megmaradt, most már együtt élünk. A szüleim bíztak bennem, és első sorban bíztak magukban, és a nevelésükben. Szerintem jól tették.
2019. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
69%
Gratulálok a többi 100%-os minta szülőknek. Ti vagytok azok akiknek nem mond el semmit a gyereke és hazudik nektek. Clap clap
2019. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
58%

Szóval 16 évesen már 1 év 4 hónapja pasid van... Tehát valamivel, hogy elmúlt 14,5 mikor összejöttél egy közel 18 évessel, akivel 8 hónap múlva lefeküdtél és ekkor még mindig nem volt 15,5 sem. Az igen.

Azért meg ne akarjuk már magyarázni, hogy tök rendben van, hogy 14-15 éves kislányok pasiznak, szexelnek és együtt alszanak. Agyam eldobom, hova süllyedünk tovább?? Már lassan az lesz az UFÓ, aki 13 évesen nem szexel agyba-főbe, meg nem pasizik! És nem vagyok idős, 26 vagyok, de ez nálam kiveri bőven a biztosítékot. Az én lányomnak ilyesmit biztosan nem fogok engedni, nem fogom a 4 fal között tartani, de nem is fog 14-15 éves fiúzni és szexelgetni, mert egyszerűen nem neki való.

Az én szüleim sem tartottak láncon, mehettem-jöhettem, nyilván tudniuk kellett kivel és hol vagyok, de eszembe nem jutott ennyi idősen a pasizás, hát még a szex.


A szüleid nem szimplán engedékenyek, hanem le se tojják mit csinál/t a 14-15-16 éves lányuk, aki még csak egy gyerek és akinek bizony határokat kéne szabni...

2019. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
62%

37!


Miért ne mondana el mindent? Azért mert nem alhat a fiujaval? Kapaszkodj: nem is akar. Ő is úgy gondolja, nincs rá szüksége. Szexelnek, nincs megtiltva. Jóval azelőtt higy sor került volna rá, ő maga jött oda, hiyg kérjünk időpontot az orvoshoz, szeretne vele fogamzásgátlásról beszélni.

Tudod attól, hogy egy szülő nem enged mindent, meg nem egy szemét állat, vagy hülye, aki csak a xart akarja a gyereknek.

2019. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam,hogy tegnap lettem 16 éves!

15 éves elmúltam amikor összejöttem vele!!

2019. aug. 26. 16:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!