Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak az én szüleim ilyen...

Csak az én szüleim ilyen engedékenyek? Pl. Megengedik, hogy a pasimnal aludjak, elmenjek bárhová Az osztálytársaimnak nem nagyon engedik 16 éves vagyok

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 12:32
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:
66%

A kérdésedre a válasz: nem, nemcsak a szüleid ilyen engedékenyek. Vannak bőven nemtörődöm szülők még a világon.


Mi a kérdésed célja?

Hogy ezáltal előnybe kerülsz-e a többiekkel szemben? Számomra pl. egyáltalán nem. Hogy irigyek-e rád? Biztos van olyan is.


A kiírt kérdésed alapján (és a korod alapján is), nagyon gyerek vagy még. Nem az együttalvás tesz felnőtté kislány!

2019. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
55%

Foglaljuk össze.

Tehát az baj,hogy 16 évesen együtt alszik a fiúval, de az nem, ha 16 évesen fogamzásgátlót szed?!

Értem és nem értem.

Nem leszek álszent.

16 évesen én is a pasimmal aludtam. 5 évig együtt voltunk.

Mikor kellett vna amúgy kedves szülők?

18-20 évesen elveszteni a szüzességét , de azért mehetek bárhová, csak ne aludjak vele, mert az korai?!

Èèèrtem én 😆

2019. aug. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
61%

42!


A szex is korai, csupán azt nem tudod megakadalyozni. A legtöbb tizenéves agyilag nem érett a szexre, ezek kozul a többség nem is védekezik, vagy a megszakítást alkalmazza, mint védekezés... Mivel a gyerekem a nap nagy részét nem velem tölti, hiszen iskolába jár, én megdolgozom, mondhatom én, hogy ne szexeljen, simán megoldja a tudom az engedelyem nélkül is. De az éppen aktuális barátja egészen biztosan nem fog itt aludni a 16 éves gyerekemmel. Nyilván van olyan, hogy hosszútávú kapcsolat lesz a tininszerelembol, de nem ez a gyakori. Majd ha komoly partnere lesz, akivel az együttélést tervezik, akkor igen, próbálják ki hogy működik, aludjunk együtt, készüljenek együtt, tskqritsanak együtt, stb. Neked nem kell vele egyet értened. Másnak se. Mint apjával így döntöttünk. Ennyi

2019. aug. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim válasza:
56%

Szerintem nem vagytok már „gyerekek" és ha belegondolunk a mi tini korunkban mi is ugyanezt csináltunk,csak mondjuk nem tudták a szülők

És ha már van szex,akkor miért is ne aludhatnának együtt??

Az én szüleim elengedtek már akkor, és a barátommal aludhattam

A most 20 éves lányomat is elengedtem és mégsem lett terhes (16 évesen)

2019. aug. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
63%

Eleve a fiúzás korai egy 14-15 évesnek, a szex meg abszolút! Egy 15-16 éves kislány baromi fiatal még a szexhez, bőven ráérne még ezzel, ennyi idősen normális gyerekeknek még nem a pasizáson/csajozáson és a szexen jár az agyuk, hanem együtt "bandázgatnak" a haverokkal, fagyiznak együtt, sétálnak stb.

Hálát adok az égnek, hogy nekem sikerült normális értékrendet átadnom a lányomnak, akinek eszébe nem jutott ennyi idősen se a pasizás, se a szex, mert tudta, hogy bőven ráér vele! Mehetett ugyanúgy barátnőzni, mozizni, csak néha adjon magáról életjelet. De ennyi idősen se fiúzást, se ott alvást, se semmi ilyet nem engedtem volna.

2019. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
88%

43!


Senkinek nem bírálom a nevelését és nem kerdojelezem meg a döntését.

Arra vagyok kíváncsi,hogy egy egyutt alvas a barátjával miért bensosegesebb, mint maga a szex?

Ezt minden piszkalodas nélkül kérdezem.

Bennem ez olyan érzést ébreszt,hogy gyorsan lezavarnak egy numerat és megy mindenki a maga dolgára.

Ettől még nem vagyok amellett,hogy 16-17 évesen együtt aludjanak vagy állandóan szexeljenek.

2019. aug. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
89%

"Arra vagyok kíváncsi,hogy egy egyutt alvas a barátjával miért bensosegesebb, mint maga a szex?"


Ha felnőttként erre nem tudod a választ, akkor komoly bajban vagy. Egyejszakas kaland pl mond valamit?

2019. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
88%

Számodra miért az?

Ha jól értem, akkor ezért nem engeded meg, hogy a barát/barátnő ott aludjon, mert azt bensőségesnek tartod, szemben a testi aktussal?!

2019. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

A magam példájából kiindulva, olyan emberrel sosem aludtam együtt, akivel tartósan nem voltam együtt.

Vagy még arra gondolok, hogy azért nem aludhat ott, mert úgy pontosan tudnátok, hogy szexelnek és ez zavarna?

Így meg tudod , hogy szexelnek, és 'csak' sejted, hogy mikor?

Arra vagyok kíváncsi, hogy a nem együtt alvás kinek az érdeke?

A szülőé, aki nem ad arra esélyt, hogy akár meghallhatja őket?

Vagy a gyereké, aki akkor szexel , amikor a szülei nincsenek otthon , de arra nem kap esélyt, hogy kicsit bensőségesebb legyen a 'kapcsolata'?

2019. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
82%

Szerintem 16 évesen egyáltalán nem vagy kislány

És az,hogy együtt alszol a pasiddal akivel több mint egy éve együtt vagy,az szerintem tök természetes

És ha a szüleid megbíznak benned (márpedig biztos megbíznak benned) akkor ezt ne rontsd el

És ne foglalkozz azzal aki azt mondja,hogy leszarnak a szüleid!!!

2019. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!