Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vennének fel kölcsönt, nagy...

Vennének fel kölcsönt, nagy összegben a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Adott egy szitu, ahol van egy nő és férfi, házasok, közös pici gyerekkel, jól élnek, néha van nagyobb vita. A nő nem dolgozik, nem is kap gyed-et, nem visz a kasszára be pénzt, semmit, nem is vitt be soha. A férfi dolgozik, de feketén, nincs bejelentve, emellett viszonylag jól keres (kb. 300e Ft). Férfinek szülei nincsenek, meghaltak. A nőnek élnek mind a kettő. Lakást akarnak venni, van a férfinak összegyűjtött pénze de az csak a felét teszi ki, annak a lakásnak amit kinéztek, a lakás mindenképp közös névre kerülne!! Hitelt akarnak félvenni (3,5m Ft) de ugye így nem kapnak. Azon gondolkoznak, hogy megkérik a nő valamelyik szülőjét, hogy vegyen fel kölcsönt a szülő a nevére és a férfi fizeti minden hónapban rendesen a hitelt.


Ha ti lennétek a nő valamelyik szüleje mit tennétek? Vennétek fel kölcsönt így a nevetekre, ebbe a szituba?


2019. szept. 6. 14:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
50%
Olyan nincs, hogy váratlanul fogan meg egy baba. Normális és felelősségteljes védekezés mellett nem esik teherbe a nő. Ha ez nem történt meg, akkor senkit nem ér váratlanul, hogy megfogant. (Tudom, tudom, rendes óvszer és/vagy tabletta szedése mellett történt a fogantatás, nyilván.)
2019. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
44%

Hogy lehet váratlanul teherbe esni?


A nő meg végzettség és munkatapasztalat nélkül, kicsi gyerekkel mégis hova akar majd elmenni dolgozni?

2019. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
44%
persze, hogy felvenném. és vissza se kérném, én törleszteném. Ez lenne a lányom saját része (fele) a lakásban. Ha már csupasz s.ggel engedtem az életbe, ez a minimum, hogy ennyit segitek neki.Üzleti terv??? Miafranc? Ez nem pénzhozó, sem pénznyelő, csak egy mnyomorult lakás, hogy ne a hid alatt kezdje az életét szerencsétlen, ha már saját akaratomra a világra pottyantottam.
2020. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!