Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy apának milyen érzései...

Egy apának milyen érzései vannak az iránt a gyerek iránt, aki akarata ellenére születik meg?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 10:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%

Itt olvastam, nem rólam van szó:

“években született egy lányom, akit nem terveztem és nem is akartam. Az anyját nem szerettem, csak futó kaland volt köztünk. Elleneztem, hogy megtartsa a gyereket és megmondtam, hogy semmiben ne számítson rám, mert nem fogom látogatni a gyereket és pénzt sem kapnak tőlem. Az elöbbihez egész életemben tartottam is magam, az utóbbira végül bíróság által köteleztek”

2019. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
A közömbösségtől a gyűlöletig bármi lehet.
2019. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%

Közömbösséget, haragot, dühöt, mert valami rá lett kényszerítve, amit nagyon nem akart és ezt ráadásul direkt közölte is a gyerek anyjával jó előre.


Ilyen esetben ne várd el egy ferfitól, hogy apaként viselkedjen, pláne ha csak egy kaland voltál neki.

2019. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
75%
Gyűlöletet az anyja iránt éreztem aki átvert és tönkre tette az életem. A gyerek iránt semmit. Soha nem találkoztam vele nem is akarok. Csak egy havi ütemezett átutalás.
2019. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
95%
Legtöbb látni se akarja,se a gyereket se az anyját.
2019. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem kellene gyerektartást fizetnem már azt sem tudnám léteznek-e még. A gyereket soha nem láttam nem is akarom az anyját meg akkor láttam utoljára amikor közöltem vele hogy én innentől megszűnök létezni számára.
2019. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenkor a gyereket sajnálom a legjobban...
2019. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
33%
Igazából onnantól, hogy egy férfi berakja egy nőnek tudva és akarva, nem igazán beszélhetünk arról, hogy akarata ellenére fogant meg, hiszen nem arról van szó, hogy megerőszakolták.
2019. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%

Egy tavoli nő ismerősöm járt így. A pasija odaadta neki a pénzt az abortuszta, mondván, vetesse el, véletlen terhesseg volt, de esze agaban sincs vele gyereket vallalni. A nő ahelyett, hogy abortuszra ment volt, szepen atcseszte a palija fejet, elverte a penzt, es megmaradt a gyerek.


Azota hire se hamva se a pasinak, megszunt letezni szamara, csak a havi gyerektartasi dij van a nö szamlajan, ami szinten nem sok, jegyzem meg. A ferfinak legjobb tudomasom szerint azota felesége, kislanya van, akit mar akart is, es nemcsak egy kalandbol lett.

2019. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
54%
#8 attol, hogy valaki eleteben egyszer -ketszer felelotlen volt, hibazott, meg nem kotelessege gyereket nevelni, plane egy olyantol, aki atcseszte, tonkretette az eletet azaltal, hogy nem tartotta a szavat (abortuszra megy a PASI PENZEBOL!)! Hibazni mindenki hibazik, de meg nem keso eszbe kapni es korrigalni azt! Aki megis kiakar szurni a ferfival egy nemkivant gyerekkel, az pont meg is erdemli, hogy utana egesz eleteben egyedul maradjon.
2019. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!